Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anya odaadta a 4 éves cicánkat...

Anya odaadta a 4 éves cicánkat, mi lesz most?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz a hangulatom, sokat sírok, benti cica volt.Sokszor aludt velem, feldobta a napokat. Nagyon hiányzik:'((( benti cica volt....
2020. ápr. 29. 18:30
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
igen,tudom:( köszönöm
2020. ápr. 29. 19:10
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha házi cica volt, nem valamilyen nemesített szoba cica, akkor jobb dolga lesz a családi házban. Ez vigasztaljon. Így hogy szerelmi bánat ért szegény 😟 nem volt jó időzítés most elajándékozni a cicát. Talán anyukád megenyhül és engedne egy kis tengeri malacot, vagy hörcsögöt. Inkább való emeletes házba, és fel tudja vidítani a napot. 😉 Biztos van a világban olyan fiú aki tud hűségesen szeretni egy olyan állat barát őszinte lányt mint Te. Fel a fejjel. Most nehéz, ennél nagyobb problémát is meg kell oldani az embernek. Ilyen nehézségen nagyon sokan átesnek,mint Te.
2020. ápr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Perzsa,sziámi keverék volt.Gyönyörű hosszú fehér bunda,nagy mandulavágású zöld szemek:( különleges cica volt. és megvoltak a szokásaink..annyira sajnálom, nagyon hozzám nőtt,és tényleg nagy állatbarát vagyok,annyit szeretgettem őt is..:( de már éreztem,hogy kicsi a lakás neki ahogy nőtt, az erkélyt nagyon szerette,hát még az udvart hogy fogja..ennyi vigasztal,meg hogy szeretni fogják:) köszönöm, meggondolom.volt tengerimalacunk,hörcsögünk,teknősünk...évekig,de a haláluk mindig megviselt,és megfogadtam többet nem lesz..:) köszönöm,tudom,hogy vannak ettől nagyobb problémák,vannak is az életemben,csak most ez már hab a tortán úgy érzem..
2020. ápr. 29. 19:28
 14/18 anonim ***** válasza:
Semmivel nem lesz neki jobb, sőt, így már sanszos, hogy elveszik, elütik, meg fogja egy kutya, vagy simán csak összeszed valami fertőzést más macskától. Gratulálok a hozzá nem értéshez. Egyébként nem fajta függvénye, hogy mi a jobb neki. Minden macska szívesen kimegy, de azzal számolni lehet, hogy elkap valamit. És az, hogy nem higiénikus... Hát nem tudom, mi a kevésbé higiénikus? Ti akik beléptek utcai cipővel a házba vagy a macska, aki az általatok tisztántartott területén tudott járkálni? Szőröz... Döbbenet! Nem láttátok még ezelőtt macskát? És ez az álszent duma,hogy te hogy sajnálod.... Anyám, ekkora ostobát...
2020. ápr. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
utolsó, nagyon tapintatlan és bunkó volt a megnyilvánulásod.te már csak tudod,hogy érzem magam! Menj, éld ki magad máshol!
2020. ápr. 30. 09:46
 16/18 A kérdező kommentje:
személyeskedsz, mit képzelsz te magadról, ki vagy te? Szánalmas vagy, hogy ez okoz örömöt neked! Kezeltesd magad!
2020. ápr. 30. 09:49
 17/18 anonim ***** válasza:

#14 most a kérdező mit tehet arról, hogy az anyjának ennyi esze van? Marha sok nő csinálja ezt, nem a gyereket kéne bántani emiatt! Én környezetemben is nem egy anyuka paterolta el a kiskedvencet, mert arra vetítette ki, hogy nincs tisztaság...

Reméljük az új gazdinak van annyi esze, hogy hetekig nem engedi még ki a macskát, hogy megszokja az új helyet. Kérdezőt meg ne bántsuk már, ígyis elég szar neki...

2020. ápr. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Te mégis ki vagy, kedves 14-es, hogy veszélyeztetést, kb állatkínzást kiálts másra ismeretlenül?

Nem elég, hogy a kérdezőt mocskolod, de még az új gazdát is, akiről aztán tényleg SEMMIT nem tudsz. Vegyél már vissza -.-“

2020. máj. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!