Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyton attol rettegek hogy...

Folyton attol rettegek hogy skrizofen vagyok, ha eppen nem dolgozom vagy baratokkal vagyok tanarosat jatszok stb es minding keresem a tiuneteket. ( mas mas betegsegekhez) es keresem a hibat sajat magamban 17F?

Figyelt kérdés
Panikbeteg is vagyok lehet ettol a ez ?
2020. máj. 1. 15:44
 1/7 A kérdező kommentje:
kiegeszitenem hogy amig anyukam tamogatott abban hogy ilyenekkel toltsem az idomet addig mas rokonaim hulyenek neveztek es ellot is lehet nem tudom de neha szxabalyosan hanyingerem van mar az idegessegtol
2020. máj. 1. 15:46
 2/7 A kérdező kommentje:
meg siras tobbszor kell wc re mennem
2020. máj. 1. 15:48
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Foglald le magad valamivel, hanyagold anyukát, és a hülye rokonokat. A pánikbetegség 17 éves korban kizárt.
2020. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem is vagyok diagnosztizalva paranoiara, meg nem jelenti, hogy nem vagyok az.
2020. máj. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: miért is lenne kizárt a pánikbetegség 17 évesen? Ugyanis még véletlen sem az.


Kérdezö: keress fel egy normális pszichológust, aki segít feldolgozni a problémáidat.

2020. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
15:51 es nagymamam 67 evesen is panikbeteg , orvos diagnosztizalt engem 2 evvel ezelott
2020. máj. 1. 15:54
 7/7 anonim ***** válasza:

#3: sajnos ez nem igaz a pánikbetegséggel kapcsolatban, fiatalabb korban is kialakulhat. Pont a serdülőkor az a kor, amikor a mentális egészség a legsérülékenyebb.

Igazából itt egy szakember tudna csak segíteni.

2020. máj. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!