Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Néha lehet, hogy mást mondok,...

Néha lehet, hogy mást mondok, mint szeretnék, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy rossz kategória, de másra nem tudtam gondolni. Inkább csak anyukámnál (elvált szülők) fordul elő (legalábbis ő teszi szóvá többször a közelmúltban). A lényeg, hogy nekem a fejemben van egy mondat (pl. Pirítok kenyeret a pirítóban, kér még valaki?). És utána pedig azt mondja, hogy nem is azt mondtam amire gondoltam. (Tegyük fel, ott állok kenyérrel a kezemben és azt állítja, hogy én a példamondatban kenyér helyett kalácsot mondtam.) Ilyen létezhet? Ha igen, mitől lehet vagy hogyan iktassam ki a félrebeszélést? Mert én nem veszem észre, hogy nem azt mondanám, amire gondolok...
2020. máj. 3. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szerintem mindenkivel előfordult már párszor.
2020. máj. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez velem is előfordult, sőt néha most is. Ezzel kell élni.(és jót nevetni, nem bosszankodni)
2020. máj. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs semmi bajod..vezető politikusok is félrebeszélnek néha.

Ez ilyen, ne foglalkozz vele.

2020. máj. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh, köszönöm a megnyugtatást, csak itthon mindig olyan nagy feneket kerít neki anyukám 😅
2020. máj. 4. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!