Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet csinalni?

Lala777 kérdése:

Mit lehet csinalni?

Figyelt kérdés

Volt mar olyan elet helyzet nektek, hogy nem tudjatok mit csinaljatok? Mert mind ketto megoldas ugyanolyan rossz.

Magamat hibaztatom a helyzet miatt. Nincs megoldas a helyzetemre. Vagyis van de valaszhatok, hogy vagy megbantok valakit vagy magamat tuntetem fel rossz szinben. Szoval ez a let megoldas van. Na meg van az hogy suicide. De attol meg felek.


2020. máj. 4. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:
HA leírnád, miröl van szó, csak akkor lehetne erre érdemben válaszolni!
2020. máj. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bárhogy is döntesz, meg se forduljon a fejedben az a gondolat, amit az utolsó előtti mondatba írtál! Nem megoldás, hidd el nekem, és ez a helyzet nem is tűnik olyan súlyosnak, hogy megpróbáld ezt tenni magaddal. A legtöbb ember, aki erre vetemedik, csak pillanatnyi felindulásból teszi. Ugyan nem ismerlek, és nincsen beleszólásom az életedbe, de ha meg tudom tenni, akkor megpróbállak eltéríteni ettől a gondolattól. Mindig lesz kiút, és ha mégis olyan súlyos a helyzet, kérj segítséget egy szakembertől, vagy egy családtagodtól. A kérdésedre válaszolva attól függ, kit bántanál meg vele. Ha fontos ember az életedben, akkor meg fog bocsájtani, ha pedig nem, akkor nem számít. Persze nehezíti a válaszadó helyzetét, hogy nem fejtetted ki pontosabban a szituációt. Ha esetleg leírod pontosabban, akkor ennél többet tudok segíteni, mert lehet, hogy ha ismerem a helyzetet, a másik lehetőség jobb választás lenne számodra: :)
2020. máj. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A helyzet:

Egy helyen dolgoztam 1 evig. De osszejottem a fonokom fianak a legjobb baratjaval. De tudni kell hogy az egyik munkatarsam verbalisan bullyingozott engem. PL- mindenki elott beleuvoltotte az arcomba hogy utal. Meg kritizalt.

En kileptem.

De a fonokom fia kedvelt engem, na meg persze benne volt hogy a legjobb baratja csaja vagyok.

Vegul kirugtak azt a not aki bunko volt velem. Szoval megkertek hogy menjek vissza dolgozni. De en nem tudtam hogy a baratomat nem szivesen latjak ott.

Mert; a fonokom nem szereti a fia legjobb baratjat.

Es nem voltak vele kedvesek. Es ha vissza megyek akkor a problema: nagyon tiszteletlen olyan helyen dolgozni ahol a sajat parodat nem szivesen latjak.

De ha nem megyek vissza dolgozni akkor meg hozza vagjak a fejemhez hogy miattam rugtak ki a not hogy en vissza tudjak jonni. Szoval nincs jo megoldas. Mindenhogy rossz ember vagyok.

2020. máj. 4. 23:29
 4/4 anonim válasza:
Szerintem menj vissza dolgozni főleg ilyen szar helyzetben ami most van a korona miatt
2020. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!