Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minden nap feszült vagyok...

Minden nap feszült vagyok hányingerem és gyomor idegem van, mivel leszbikus vagyok és szüleimnek félek elmondani hogy össze akarok jönni barátnőmmel, mivel nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel és félek ezért ideges vagyok mit tegyek? Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

2019. márc. 26. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ennyire nem bízol meg a szüleidben? Akkor nem is olyan jó a kapcsolatod velük.
2019. márc. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Tanulj meg relaxálni
2019. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a helyzet az, hogy vagy marad ez a helyzet, vagy valahog yfeloldódik, talán egy veszekedésben, de biztos hogy rosszabb mint így tölteni minden napot?

A félelmeidnek van racionális alapja? Mármint mi a legrosszabb reakció amit el tudsz képzelni? Ha megvan a legrosszabb, akkor döntsd el rosszabb e az mint ami most van és akár még évekig tarthat?

2019. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb félelmem hogy kitagadnak vagy megutálnak azért talán nem ölnének meg
2019. márc. 27. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:
6%
Azért érzed rosszul magad emiatt, mert legbelül érzed vagy tudod hogy ez nem helyes. Nem azért mert nem mersz róla beszélni. Azért nem mersz róla beszélni, mert tudod, hogy ez nem normális dolog. Én is nagyon szeretem a legjobb barátnőmet, nem hiába a legjobb barátnőm. De eszembe se jutna vele össze jönni. Az ilyen érzéseket nem kell elnyomni, hanem tisztázni kell magadban, hogy miért érzel úgy ahogy. Legyél őszinte magaddal, és lehet hogy meg fogsz lepődni.
2019. ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Azóta elmondtad a szüleidnek? Ha igen, mi lett belőle?

Összejöttél a barátnőddel?

2020. aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!