Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye nem halok meg?

Ugye nem halok meg?

Figyelt kérdés
Az a legnagyobb félelmem, hogy meghalok, miközben alszom. Tudom, hogy teljesen alaptalan, hiszen fiatal, egészséges vagyok, de valamiért mégis ettől tartok. Nyugtassatok meg, ugye nem történhet meg velem :(

#halál #félelem #legnagyobb félelmem
2020. máj. 6. 13:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat! Nagyon megnyugtattatok! :)
2020. máj. 7. 16:59
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtat, ha azt mondom, hogy nincs olyan szerencséd, hogy alvás közben fogsz meghalni?

Sajnos igaza van az egyik hozzászólónak, nem olyan könnyű meghalni.

Régebben én az idősödő kutyusommal voltam úgy, hogy ha nagyon mélyen aludt, a szeme sokszor kicsit nyitva maradt és rémülten ugrottam oda hozzá, elkezdtem ébresztgetni és még utána is reszkettem percekig, amikor nagyot ásítva végre felébredt. Sok év múlva, amikor már tényleg nagyon öreg és beteg volt, mit nem adtam volna, ha álmában észrevétlen és szenvedés nélkül ment volna el és nem nekem kellett volna kimondani, hogy legyen vége:((( Sajnos ez eddig egyetlen kutyámnál sem adatott meg.

2020. máj. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom a kutyusodat, át tudom érezni, nekem is volt kutyusom. De gondolj bele, most már nem szenved
2020. máj. 11. 09:44
 14/14 anonim válasza:
A haláltól nem kell félni és nem a halál szomorú hanem az hogy ezt sokan nem tudják.
2020. máj. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!