Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy egyszer...

Miért van az, hogy egyszer élek-halok a művészetért, egyszer pedig gyűlölöm?

Figyelt kérdés
Mondjuk belemerülök a festésbe, vagy írásba, modellezésbe és pár nappal később szinte undorodom, gyűlölöm a művészeteket. Depresszív dolognak tartom őket olyankor és a lehető legmesszebb igyekszem kerülni tőlük. Abban biztos vagyok, hogy nem esetleges sikertelenségek miatt van ez a váltás, ezt már megfigyeltem.
2019. márc. 17. 13:24
 1/1 anonim ***** válasza:
46%

Nem értem hogy lehet a művészetet utálni. Vannak emberek akiket hidegen hagy, vagy baromságnak tartják. De ők azért ilyenek mert nem értenek hozzá, ezért nem tudják élvezni, ennél fogva kidobott időnek es pénznek tartják foglalkozni vele. Te viszont azt írod hogy magad is bele tudsz merülni...

Nekem is vannak olyan időszakaim hogy nincs kedvem alkotni, de megutálni nem sikerült még. Szerintem csak pillanatnyilag eleged van belőle, vagy megunod ezért nem tudod folytatni.

Ilyenkor talán az segítene ha elmennél egy kiállítasra, olvasnál vagy amihez kedved van, befogadó oldalról néznéd.

Hogy a művészet depresszív ezt egyszerűen butaságnak tartom. :D

Depresszív a saját hangulatod lehet, ami miatt így látod.

Remélem tudtam valamennyit segíteni.

2019. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!