Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nő nélkül halok meg csak mert...

Róbert dávid kérdése:

Nő nélkül halok meg csak mert skizofrén vagyok?!

Figyelt kérdés
14 éves korom óta kezelnek ezzel az elmebetegséggel,és minden nő akivel ismerkedek csak barátom akar lenni,nekem az meg édes kevés.Akikkel összejöhettem volna mind randa kövér nő volt,hozzáteszem én nem vagyok se kövér se csúnya.sorstársak se akarnak velem összejönni én vagyok a legnagyobb luzer a világon.És utálom az életemet,szedem a gyógyszert valamelyest használnak,de gondolom életem végéig szükségem lesz rá mert krónikus beteg vagyok.1 barátnőt tudhatok magam mögött,azis eltartott 2 hétig kb.Isten csapása vagyok,és bánom hogy megszülettem.Valami rosszat biztos elkövettem életembe és baszkod a sors. Csak az örök kudarc és a magány marad nekem,semmi más.Aki nem volt még ebben a betegségnek a bőrében nem tudhatja milyen,hogy nem él normális életet csak bevan zárkózva a szobába mint egy remete.Utálom a fiatal iskolás embereket mindegyiket,semmi külömbséget változatosságot nem találok bennük,mindegyik a barom telefonját nyomkodja arra nem adnak időt hogy hozzá szoljon az ember nem mintha nekem lennne hozzá bátorságom.szűz vagyok eddig csak leszoptak 2 szer, 28 /F

2019. jan. 5. 14:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%
A skizofreniabol ki lehet gyogyulni!
2019. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet, "tünetmentessé" lehet válni ha jól állítják be a gyógyszert és szerencséd van. De még így is nagy a visszaesés lehetősége, esélye sajnos.
2019. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Èn paranoid skizofrèn voltam.

Gyògyszer ellenes vagyok,tehát nem szedek gyògyszert.

Èn csak Istenben bìzom.

Semmi bajom kèt èv utan memòria zavaron kìvül.

Gyògyult vagyok.

Hülyesèg,hogy nem gyògyìthatò!

2019. jan. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Én kövér vagyok, de a cipőmet nem törölném beléd. Na akkor képzelheted, hogy egy csinos nő mit érezhet :)
2019. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát kèrdező,ìgy jár,aki nem tiszteli a nőket.Hm
2019. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ez után a kifakadásod után majd özönlenek a nők a szobádba. Ez a szopatás meg külön jól sikerült. Nem írtad, hogy ki, vagy mi szopott le?
2019. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem a betegségeddel van gond, hanem a felfogásoddal és az értelmi szinteddel.

Ameddig csak a külsőre mész és egy plázacicát akarsz, és nem azt nézed hogy mennyire kedves, törődő, intelligens, vicces, addig ne is csodálkozz hogy nincs nőd.

Valójában egy barátnőt szeretnél akivel jól érzed magad, vagy egy szép lyukat amibe belógatbatod? Mert ha utóbbit (a szavaidból az jön le hogy csak ennyit szeretnél, nem egy felnőtt, érett,korodhoz méltó, szereteten alapuló kapcsolatot) akkor akár hivatásoshoz is elmehetsz.

Még meg is választhatod a külsejét, ha úgyis csak ez számít.

Azt meg nem értem hogy jön ide hogy utálod a fiatal iskolásokat, nincs is keresnivalód a közelükben így közel a 30-hoz.

Persze sokkal könnyebb a betegségedre fogni a sikertelenségedet, de az a helyzet hogy itt nagyon nem ez a probléma.

2019. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
4 ik kapdbe
2019. jan. 5. 18:48
 9/18 A kérdező kommentje:
Első,és hogyan lehet kigyógyulni a skizofréniából?Én akárhányszor abbahagytam a gyógyszereket visszaestem
2019. jan. 5. 18:50
 10/18 A kérdező kommentje:
3 ik istenben bizol ez jó volt majd pont ő fog engem kigyógyitani :D
2019. jan. 5. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!