Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem halok meg? Mi miatt...

Miért nem halok meg? Mi miatt élek?

Figyelt kérdés
Azt látom,hogy olyan emberek halnak meg hamarabb,akik elértek is valamit az életben,híresek,fontosak a társadalom számára. Én meg még mindig élek. Még mindig nem haltam meg. Nem is kellett volna megszületnem. Szinte senki se tud a létezésemről. A világ tökéletesen is megvolt nélkülem. Már rég öngyilkos lettem volna,ha nem élne egy családtagom se. Miért születtem meg? Nem látom értelmét az életemnek.
2019. márc. 10. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerinted mi az élet értelme?
2019. márc. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Maga az út. Tanulni jöttünk. Mindenkinek mást kell megtanulnia.
2019. márc. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Aki nem talál az életének értelmet, az magára vessen. Senki nem kényszerít arra, hogy unalmas, egyhangú életet élj, és az egymillió lehetőség közül semmi ne érdekeljen. Persze sokkal kényelmesebb ágyban fekve tekefonozni és siránkozni Menj pszichológushoz!
2019. márc. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Ne menj pszichológushoz!
2019. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

#4:

Miért ne?

2019. márc. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Te is meg fogsz halni, csak légy egy kis türelemmel.
2019. márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Mert minek? Mert feltett valaki egy kérdést? Menjen rögtön egy idegennel beszélgetni? Mekkora hülyeség ez? Ha szerencséje van még valami gyógyszerrel is megtömik aztán lesz baja ha még nem volt.
2019. márc. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!