Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Benyugtatózva lehet edzeni?

Kysh kérdése:

Benyugtatózva lehet edzeni?

Figyelt kérdés
Vagyis ha beveszek pl. egy frontint, és elkezd hatni, akkor is tudok edzeni? Mert szerintem nem.
2020. máj. 8. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:

1szem hatása szedál?

Ha nem akkor tudsz csak rosszlesz.

Lassu leszel,nem figyelsz,megsérülsz.

2020. máj. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1

Ha nem szedte előtte, vagyis nincs hozzászokva, akkor az 1 szem is szedál.

Ha rendszeres használó, akkor nem, de kétlem, hogy edzeni tudna úgy. Azért azt rendesen megérzi.

(Én pl pálinka után se nagyon tudnék...)

2020. máj. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne. A bicajt és a vezetést is kerüld.
2020. máj. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Balesetveszélyes. Lehet, hogy nem fogsz tudni rendesen figyelni.
2020. máj. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy szem? Hány mg?
2020. máj. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem nyugtató, hanem szorongásoldó, ugyan úgy, mint pl a Xanax. Nem ugyan az a kettő.

Ha nem szeded rendszeresen, akkor egy szem is kiüt, valamint, ha a rendszeres szedését kezded el, hetekig is tarthat, míg normalizàlódik az állapotod a gyógyszer mellett. Én Helexet szedek (antidepresszánssal együtt) mikor elkezdtem, ki kellett hagynom 2 hetet az egyetemből, ugyanis rengeteget aludtam (kb napi 18-20 órát), ha ébren voltam is a kezeim és a lábaim nagyon gyengék voltak, pl elejtettem mindent, folyton felbuktam a semmiben, sok segítségre volt szükségem a mindennapi teendők során is. Ez kb két hétig tartott, azóta sportolok, vezetek, tanulok, vezetem a háztartást, minden rendben van.

Édesapám Xanaxot szed, egyik barátom Frontint, rendszeresen vezetnek, sportolnak szinte minden nap. De amíg a mellékhatások jelen vannak, vigyázni kell.

2020. máj. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. máj. 8. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!