Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem halok meg, ugye?

Nem halok meg, ugye?

Figyelt kérdés
Tudom, nevetségesen hangzik, de attól félek, hogy most, amikor minden jó az életembe, meghalok. Attól félek, hogy simánk meghalok, amíg alszom. Tudom, hogy fiatal, egészséges vagyok, de kérlek nyugtassatok meg :(

#halál #félelem #ugye nem halok meg
2020. máj. 10. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Nyugodj meg,ha úgy lesz,akkor sem tudsz csinálni vele semmit!


Egyébként szerintem nem lesz úgy!

2020. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem fogsz meghalni! :)


Viszont jó ha tudod, hogy ezzel a fóbiáddal - mert valószínűleg az - nem vagy egyedül. Tanatofóbiáról hallottál már? [link]


Ezeket is érdemes lenne megnézned:

https://www.youtube.com/watch?v=LJLshkd-TIo

https://www.youtube.com/watch?v=TTz2sYU8nX8


Ha van okostelefonod, keress rá a "dare" alkalmazásra.


És nyugodj meg! :)

2020. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én válás után, mikor egyedül éltem a kutyámmal, akkor féltem ettől, hogy ha éjszaka meghalok, a kutyám nem lesz aki reggel levigye meg adjon neki enni napokig, mire valakinek feltűnik, hogy lett velem valami....szóval ha minden happy, miért foglalkoztat ilyesmi?
2020. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Néha én is elgondolkodom ezen. Én avval próbálom ilyenkor nyugtatni magam, hogy még most is élek. Az elmúlt x évben minden egyes nap felébredtem (nyilván :D), ezért valószínűleg elég kevés az esélye, hogy egyik napra a másikra hirtelen meghalok.


Amúgy ha ez nagyon komoly probléma nálad, szinte mindig erre gondolsz, vagy ilyesmi, akkor tényleg érdemes lenne foglalkozni evvel. Mert nálam csak néha előjön ez a gondolat, amikor semmi dolgom nincs, akkor mindig ilyen hülyeségek jutnak az eszembe. De ha nálad ez már komolyabb, befolyásolja a mindennapjaid, vagy mindennap ezen kattogsz, akkor érdemes lenne kezdeni evvel valamit.

2020. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Halmiaarszen válasza:
Biztos meg fogsz halni
2020. máj. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!