Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már depresszió?

Ez már depresszió?

Figyelt kérdés

Hazaérek sírok reggel sírok, munkahelyen is már könnyezek,de ott még tudom magam tartani.

Az ég világon senkin sincs. Nincsenek barátaim,családdal sose voltam jóban, uncsim havonta kb egyszer rámír vőlegénye van nem is nagy fbs.

Párom nincs, mindenki elhagy. Nem vagyok szerethető. Magamnak megteremtettem ami kell ház meg autó munkám is jól fizető. Házias vagyok. Vannak hibáim mint mindenki másnak.

Nem látom értelmét élnem, hiába írjátok a pszichológust. Ő se tud segíteni, mert barátokat meg kapcsolatot nem fog nekem keresni.

Egy két mondatot beszélgetek bárkivel...

Gondolkozom az öngyilkosságon hiszem úgyse hiányoznék senkinek. Én lennék az aki vmiért 20 év múlva megtalálnak a zárt házban.



2020. máj. 21. 10:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Igen, sajnos az. De ha nem kérsz segítséget akkor baj lesz. Ha hiába írjuk a pszichológust akkor mit vársz itt tőlünk?
2020. máj. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem várok semmit bocsánat. De nem fog tudni segíteni.
2020. máj. 21. 10:19
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem vársz semmit nem is értem miért írsz. Itt segítséget nyújtunk egymásnak, de aki ennyire okos....sok szerencsét!
2020. máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2020. máj. 21. 10:25
 5/14 anonim válasza:
48%

Sajnos ez az.

Próbálj meg ismerkedni/barátkozni interneten vagy szórakozóhelyeken, részegen úgyis könnyen ismerkedik az ember. Próbáld megtalálni magadban a jót, mindenkiben van valami szerethető.Sok sikert a "kiúthoz" és az öngyilkosságot meg nagyon gyorsan felejtsd el.

2020. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én 7 eve vagyok depressziós, egyéb mentális gondokkal fűszerezve, voltam mar olyan melyen, hogy nem is értem hogy éltem túl ép ésszel. Őszintén nem tudok semmi biztatót mondani sajnos, vannak emberek, akik egyszerűen erre a pokolra vannak ítélve, en eddig csak gyávaságból nem öltem meg még magam, mar csak abban bízom, hogy ahogy öregszem, meg ennél is rosszabb lesz a helyzet es végre lesz elég erőm, akár, hogy mélybe vessem magam. Bocsánat a negativitasert, de így gondolom. Nem vagy egyedül, talán ennyi bíztatót tudok mondani.
2020. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudom h nem vagyok egyedül és nálam is vannak még szarabb helyzetben. De belefáradtam... Jópofizok a munkahelyen h semmi baj csak ne kérdezzenek ne nézzenek rám sajnálkozva közben meg a világ törik össze bennen
2020. máj. 21. 16:35
 8/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy van, aki rosszabb helyzetben van, engem soha nem vigasztalt, sőt inkább csak jobban lehúz, ha látom milyen nyomorult sorsok vannak... Másrészt ettől en meg ugyanúgy érzem ezt az elviselhetetlen poklot. Annyi, hogy engem meg soha nem látott szakember, soha nem vizsgáltak ki, soha nem szedtem antidepresszánst, ezt meg mindenképp megpróbálom majd. Talán neked is ezt kellene menned,keresgélj, amíg nem találsz egy nagyon jo szakembert, mert azért vannak, nekem is ajánlottak mar párat, ha anyagilag belefér, szerintem ez az egyetlen, amit tehetünk.
2020. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szedek frontint de nem jobb.. .. lassab ott tartok h beveszem az egészet de úgyse halnék bele... Ahhoz is szerencsétlen vagyok. Attól h elmondom a szakembernek gyerekkoromtól a bánatomat mitől lenne jobb? Nem tudja megváltoztatni az érzéseimet h be gondoljak rá. Ne jusson eszembe h engem piszkáltak suliba anyámat verte apám, meg elárverezték a házat... Ebben pl ő mit segít?
2020. máj. 21. 16:59
 10/14 anonim ***** válasza:

Akkor leírom, hogy mennyire hasonló a helyzetünk: en xanaxot szedek, van, hogy az sem segít a duhrohamaimon, elaludni pedig képtelen vagyok nélküle fel eve.

Anyumat volt, hogy a szemem előtt verte össze a nyomorult féreg “apám”, láttam, ahogy folyik a füléből a vér, orditottam, ki akartam szokni a szobából, de nem engedte az a mocskos undorító féreg. Egy 6 éves kislány voltam ekkor. A suliban engem is piszkált egy par gyerek, ami miatt meg a mai napig a halálukat kívánom. Igazából mindenkit, aki valaha tett ellenem valamit legszívesebben megölnek akkora bennem a düh. Évek óta síró es duhrohamaim vannak, van, hogy naponta. Barátaim nincsenek, kapcsolatom nem lehet, mert nem találok senkit, akibe bele tudnék szeretni... latod mennyire hasonló a helyzetünk? En sem tudom, hogy mit tud erre mondani egy szakember, meg soha nem voltam, pontosan ezért vagyok mar kiváncsi rá, hogy milyen is lehet elbeszélgetni egyel. Es a végére a legszebb, hogy mire végre eldöntöttem, hogy elmegyek, mar 2 hónapja nem fogadnak a járvány miatt. Ma is hívtam 3at es semmi reakcio... latod? Tényleg nem vagy egyedül.

2020. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!