Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem akarok befeküdni a pszichi...

Nem akarok befeküdni a pszichiátriára, de két hétre beutaltak és lebeszélték! Mi fog ott benn történni szerintetek?

Figyelt kérdés
Már a covid tesztem is megvan, ami egy csomó zs volt. Muszáj mennem 2 hétre de Nagyon félek.

2020. máj. 22. 18:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
11%
Már vagy három választ írtam neked eddig is...
2020. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. máj. 22. 18:39
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Ha 18 felett akkor nem vagy köteles menni. Egyik ok sem kiváltó, hogy menned kell. Ha 18 alatt vagy a szüleid dönthetnek. Biztos van oka...
2020. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
86%
#14. Már elkészült a Covid-tesztje, amint olvashattuk.
2020. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
97%

"Elég annyit mondanod az osztályra, hogy nagyon rosszul érzed magad, lázad van és köhögsz. Hopsz, már is nem kell menned, mert korona gyanús."


Nem emiatt utalták be a pszichiátriára. Erre való hivatkozással nagyon nagy felelőtlenség lenne elutasítani magát a kezelést. Aki beutalta, nyilván tisztában van a beutalásának indokával, annak "lelki" hátterével. A kérdező pedig azt kérdezte, hogy mi fog vele odabenn történni. Semmi különleges nem fog odabenn történni! Nehogy már lebeszéljünk egy embert arról a kezelési módról, ami számára segítséget tud nyújtani!!!!!

2020. máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem is utaltak mar be hasonló ok miatt és egy barátom is volt emiatt. Beallitjak a gyógyszereket, csoportos és egyéni foglalkozások vannak, de van szabadidod is bőven. Ne aggodj semmi rossz nem történik
2020. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. Tudom, hogy a kezelés az én javamat szolgálja, csak annyi félelmetes dolgoz olvastam már. A brutális ápolókról, még betegtársakról.
2020. máj. 22. 20:42
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem csinalnak veled semmi kulonlegeset, de megfigyeles alatt tartanak, igy, pl uj gyogyszereknel eloszor lehet mellekhatas, kezdeti rosszabbodas,es hogy ne arts magadnak.

Hetekig tart, mire a jo hatasat fejti ki.

2020. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
22%

"Nem emiatt utalták be a pszichiátriára. Erre való hivatkozással nagyon nagy felelőtlenség lenne elutasítani magát a kezelést."


Pedig neki nem pszichiáterhez, hanem pszichológusra van szükség. Nem gyógyszerekre és bezárásra, hanem -beszélgetésre, megértésre. Ez a legynagyobb hiba amit pl szülök elkövethetnek, ha még gyerek és valszeg az, mert amúgy nem menne. Ez az egész egész életére kifog hatni és később a szülők is megbánják.

2020. máj. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
26%
Az olyan embereket kell bezárni akiknek tényleg olyan problémájuk van, hogy maguknak és másoknak is ártani fognak. A kérdezőnél ilyen nincs. Különben már elvitték volna és nem időpontra menne. Járvány helyzet van még. Megtagadhatod a bemenetelt. Félsz, hogy ott elkapod. Ennyi.
2020. máj. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!