Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lesz ha nem akarok enni a...

Mi lesz ha nem akarok enni a pszichiátrián, vagy ha hányok evés után? Bulémiás vagyok, mi történhet velem?

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 19:02
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok nehezen kezelhető elmebeteg már elnézést
2020. máj. 23. 19:35
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondtam, hogy elmebeteg vagy. Hanem ha ellenszegülsz, ki akarsz menni hányni, mikor gyógyszert akarnak benned tartani, akkor ez lesz.

Mindkét nagyszülőm járt ilyen helyen, tudnék mesélni, de ennél bővebben nem akarok.

2020. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nagyon embertelennek és félelmetesnek hangzik, most mégjobban félek. Ezt ők megtehetik? Nem személyiség sértés?
2020. máj. 23. 19:48
 14/26 anonim ***** válasza:
53%

Akkor kihangsúlyozom, mert voltam sokat pszichiátrián. Nem evészavarral, hanem mással, ami miatt viszont alig tudtam enni. reggeli, vacsora senkit nem érdekelt, de ebédnél leültettek a nővérpult elé és ott kellett ennem. Nem volt kötelező mindent megenni, de legalább pár falatot.

Aki eleve étkezészavarral kerül be, azt fokozottan felügyelik, láttam ilyet is.

Volt olyan, hogy nem tudták az infúziót bekötni, annyira ki voltam száradva. Rám parancsoltak, hogy igyak meg fél üveg vizet és kb. 1/4 óra múlva visszajönnek. Hát én megittam, de az utolsó kortyoknál visszajött belőlem minden, alul-felül, szinte csillapíthatatlanul.. Vagy fél órát ültem-térdeltem a wc-n, mikor kivánszorogtam halott fehéren, kiparancsoltak a nővérpult elé és muszáj volt ennem legalább egy kis levest, pedig kezem-lábam remegett..

2020. máj. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Az infúziót megoldjuk! Egy branül a kézhátba és annyi! [link]
2020. máj. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudtak megszúrni a branülhöz.. Sehol, pedig több nővér is próbálkozott, hát ez volt a baj..
2020. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Dúrva. Nyílt osztályon is lekötözhetnek? Vagy átvesznek zárt osztályra?
2020. máj. 23. 20:01
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Nyílton nem szoktak, legalábbis ott, ahol van külön zárt osztály és megfigyelő.
2020. máj. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Milyen a megfigyelő? Ott milyen? Hány ágy van? Mennyi ideig figyelnek ? Nővérek figyelnek?
2020. máj. 23. 20:17
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én voltam, ott (mostanában) először a megfigyelőbe kerül a beteg egy vagy két éjszakára. Négy ágyas szoba, ahol az ajtót zárják és egy ablakon keresztül "nézelődik" a személyzet. Bejönnek párszor, meg vizit is van, de előfordult, hogy éjjel ott dobhattam volna fel a pacskert, mert eltűntek órákra a nővérek.. Onnan nem mehetsz ki, szinte rosszabb, mint a zárt osztály, ha egyedül vagy, vagy "problémás" betegek a szobatársak.
2020. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!