Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lesz ha nem akarok enni a...

Mi lesz ha nem akarok enni a pszichiátrián, vagy ha hányok evés után? Bulémiás vagyok, mi történhet velem?

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 19:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és mindent elvesznek tőled és leltároznak. Egy hálóinget kapsz, max. a bugyi és zokni maradhat rajtad. Telefonról, cigiről ne is álmodj, azt visszakapod, ha a nyíltra kerülsz.
2020. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Jaaaj. Miért kerülnék zárt osztályra egyből?
2020. máj. 23. 20:42
 23/26 anonim ***** válasza:
53%
Nem hinném, hogy zártra kerülnél, főleg, ha beutalóval mész. Ez az egy éjszakás "megfigyelés" nem tudom, hogy mindenhol így működik-e, én csak egy helyről tudok nyilatkozni és itt sem volt mindig így. Egyébként nyugi, a sima pszichiátriai osztály nem rosszabb, mint bármi más.
2020. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. máj. 23. 21:08
 25/26 anonim ***** válasza:
84%
Szia, nyugodj meg, nem kerülsz zárt osztályra nem költöznek le nem lesz szonda semmi ilyesmi bulimiaval :) nekem is volt. Az étkezést viszonylag felügyelik, de nem erőltetik beléd a kaját, utána viszont legalább két órán keresztül nem használhatod a mosdot. Senki nem lesz veled erőszakos, beallitjak a gyógyszereid, meg kicsit segítenek felállni a mélypontról hogy utána boldogulj majd otthon is. Ne izgulj segíteni akarnak és sokkal jobban leszel utána :)
2020. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én is voltam pszichiátrián. Anorexiával ugyan, de ez csupán fizikai értelemben jelentette az étvágytalanságot. Más miatt voltam bent. Engem lekötöztek pár nap koplalás után, majd kiharcoltam, hogy magamtól egyek. Nutridrinket ittam. Napi egyel az elején, majd minden visszaállt, mivel nem azt monstam, hogy "Inkább belepustulok, minhtogy ezt tovább kelljen csinálnom!". Óriási szégyenérzetem volt amiatt, hogy 24 órásban voltam lekötözve, így pelenkában voltam. Mindent visszatartottam. Egyszerűen nem engedtem meg magamnak azt a szégyent, hogy becsináljak. Rettentően fájt már a gyomrom, a beleim. Majd kidurrantak. 2 hétig bírtam. Életem legborzasztóbb időszaka volt.
2020. nov. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!