Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éreztetek már olyan érzést...

Éreztetek már olyan érzést (depresszió)-t amit ismeretlen személy (elhunyt) váltott ki ?

Figyelt kérdés

Pár napja reggel kezdtem magam rosszul érezni mentálisan és valami oknál fogva, mint utólag kiderült elhunyt énekes arca és élete kavarog fejembe, de már úgy, hogy megőrjít. Szeretném itt leszögezni sosem hallottam róla se nem tudtam semmit haláláról se a dalairól még csak zenét se hallgatok nagyon.

Ez az illető (Amy Winehouse) utána jártam ki volt ő azóta még mélyebbre kerültem depresszióba, de már a 7 éves párkapcsolatom is kezdi megérezni. És mint ha mániákusan kutatnám az életét és egyfajta felelősséget éreznék az elhunyt iránt. Lehetséges oka, hogy apámat 6 éve vesztettem el egy lakástűzben és az agyam most kezdi feldolgozni ezt? (apám alkoholista volt, de szerettem) Megörültem volna ?



2020. máj. 26. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Ha ilyesmin kattogsz akkor érdemes volna ellátogatnod egy pszichológushoz és helyre tenni a dolgaid. Nem hiszem, hogy depressziós vagy. Főleg nem Amy Winehouse miatt. De jobb volna rendbe tenni a dolgaid a fejedben...
2020. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
9%
Szeritem az lenne a legjobb hogyha elmennél pszihologushoz. Viszont hogyha nagyon ugy érzed hogy ez valami más lehet vagy nagyon érint lekileg szerintem menj el valami tisztán látohoz(fogalmam sincs hoyg mi a neve de tudod ami tud kapcssolatba lépni az ilyen természet feletti dolgokkal)!
2020. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!