Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet rivotrilt kell majd...

Lehet rivotrilt kell majd szednem, okozott valakinek hányingert/hányást?

Figyelt kérdés
hányásfóbiám van és bármi olyan gyógyszer, ami okozhat hányást képtelen vagyok bevenni. Úgyhogy tapasztalatokat várok! És tudom, hogy mindenki máshogy reagál a gyógyszerekre, de megnyugtatna, ha minél kevesebben írnák, hogy rosszul voltak tőle.
2020. máj. 26. 18:48
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Hat jo! Koszi mindenkinek a segitseget. Sajnost nagyon megkeseriti ez a szedules az eletemet... viszont gyogyszerfuggo zombi se szeretnek lenni... csak igy nem tudom, hogy mi lesz a megoldas a problemamra.

Egyebkent azert javasolta az orvos, mert minden nyugtato leszedálja ugymond a kozponti idegrendszert es ezaltal a vesztibularis rendszert is ami ugye a szedulesert felelos... szoval kevesbe szedulnek vagy semennyire sem.

Maga a szedules allando sajnos(nem forgo jellegu) de mar igy sincs miatta eletem.

Nem tudom mi lesz a megoldas. A gyogyszerektol vagy szarul leszel es fuggo leszel, ha meg nem akkor a fizikai problematol szenvedsz.

Illetve javasolták még az antidepiket is meg migren ellenes szereket, azoktol meg vagy felhizol vay szinten zombi leszel.. szal... valamit valamiert. De nagyon egyik se megoldas.:(

2020. jún. 1. 13:44
 12/25 anonim ***** válasza:
Azert nem minden hizlal fel, vagy lesz tole ugyanolyan rossz, csak egy masik teruleten. :) Inkabb keress egy neurologust, hogy mitol lehet ez az egesz.
2020. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Mar kerestem. Nem is egynel jartam..,

Sajnos nem tudjak az orvosok, hogy a migren mitol alakul ki. Foleg ez a kronikus, ami nekem van...

Csak a gyogyszerekkel lehet probalkozni es remenykedni h jol toleralja az ember es hasznal is..

2020. jún. 1. 15:32
 14/25 anonim ***** válasza:
Pszichológus, természetgyógyász, kineziológus? Hátha ők tudnának segíteni.
2020. jún. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Pszichiaternek voltam , 15 percert 15.000-t kert el. Es egybol gyogyszert irt fel. Mar feladtam.
2020. jún. 1. 15:44
 16/25 anonim ***** válasza:
Na azt nem szabad. Melyik a rosszabb, életed végéig így lenni, vagy még próbálkozni 1,5-2 évig, de a végére meggyógyulni?
2020. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Hat en is ezt mondanam masnak, de ha ebben benne van az ember akkor az teljesen mashogy fogja fel sajnos.

Fel eve a nap minden perceben olyan mintha egy hullamzo hajon lennèk, vagy egy stégen fekudnek es alattam hullamozna a duna!

Egy mp-re nem vagyok jol.

Mar elfogyott a fizikai es mentalis erom is.

Pedig ezelott egy teljesen normalis , relative boldog eletem volt.

Bejott ez es bamm. Tonkretett. Mar nincs erom kiserletezni gyogyszerekkel, meg mellekhatasokat toleralni. Foleg h fizikailag elkepesztoen rosszul vagyok a szedulestol...

meglatjuk mi lesz..

Koszi megegyszer!:)

2020. jún. 1. 16:13
 18/25 anonim ***** válasza:
Azt esetleg tudod pontosítani, hogy mi volt ez a bamm? Egyik napról a másikra minden előjel nélkül, fokozatosan lett rosszabb, vagy történt valami?
2020. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

A bamm az amikor a szedules/egyensuly zavar beindult. Mintha löktek volna rajtam egyet. Az elejen mèg “csak” azt ereztem h olyan bizonytalan az egyensulyom, aztan szepen lassan megjelent idorol idore egy fajta zuhanás érzés. Amibol allandosult a lebegő/mintha hajón lennék vagy 100km/h val repesztő autoban. Es ez 0-24. Megallas nelkul. Aztan megjelentek a kisero tunetek: fejfeszules, stbstb

Sajnos ez mind a kronikus vesztibularis migren tunete... ritka de tud ilyet csinalni.

2020. jún. 1. 18:03
 20/25 anonim ***** válasza:
De nem ért előtte semmilyen trauma, pl. munkahely elvesztése vagy agyrázkódás?
2020. jún. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!