Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet rivotrilt kell majd...

Lehet rivotrilt kell majd szednem, okozott valakinek hányingert/hányást?

Figyelt kérdés
hányásfóbiám van és bármi olyan gyógyszer, ami okozhat hányást képtelen vagyok bevenni. Úgyhogy tapasztalatokat várok! És tudom, hogy mindenki máshogy reagál a gyógyszerekre, de megnyugtatna, ha minél kevesebben írnák, hogy rosszul voltak tőle.
2020. máj. 26. 18:48
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Ja nem! Minden oke volt. Egyebkent nem most eloszor van ez velem. Legeloszor 5 éve volt egy honapra, aztan elo elo jott akar csak napokra /hetekre . 2 éve volt egy fél éves idoszak ezzel. 0-24, akkor is.

Es most fel eve tart. De most az elozokhoz kepest 100000x rosszabbak, intenzivebbek a tuneteim es rengeteg uj plusz tuneteim vannak.

Sajnos ez olyan, h kinek mit osztott a gép. Nincs ra magyarazat.... normalis, boldog eletem volt. Ha ez nem lenne semmi , de semmi bajom nem lenne!

2020. jún. 1. 18:39
 22/25 anonim ***** válasza:
A helyedben a migrén okát keresném meg. Ha nincs.orvosi akkor inkabb egy pszichológussal beszelgetnék mint rivtrolit szednék hátha megtalaljatok a lelki okot. Vagy próbalkoz a canabis olajjal. Sokan esküsznek rá. En nem próbáltam. Nincs benne thc.
2020. jún. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Az orvosom megmondta, h a migren oka szamukra is rejtely. Nem tudni miert alakul ki. Vki hajlamos rá valaki nem...:(

Tenyleg tok jo eletem volt... nem problema mentes de kinek az?


Cbd-n en is gondolkodtam.

2020. jún. 2. 16:01
 24/25 anonim ***** válasza:

Hidd el mindennek van oka. Van amikor egeszen altó ok és eszdbe sem jut hogy az lehet. Leírom a saját példámat.

8 hónapig fuladtam, lefogytam 12 kilót pedig ettem rendesen, kihullott a hajam fele. Senki nem tudta mi bajom van

7 orvosnál jártam. Hülyének néztek. Elküldtek a pszichiátriara hogy irassak fel magamnak gyógyszert es akkot nem fogok fulladni. Tudtam hkgy ez valami betegség nem pszichés dolog

Mentem tovabb a 8. orvoshoz. Az is le akart rázni de végül vilt szíves ránézni a röntgen felvételmre és már hívta is a mentőket. Mert lyukas volt a tüdőm. Tudom ez durva sztori. De megtörtént és ha hiszek 7 orvosnak akkor már nem élnék. Másik törtenet is van. Megviselt az előző mert műtét és hosszú felépülés követte még nem voltam túl rajta és erre rajött egy durva munkahelyi ügyai kiborított. Akkor elkezdtem én is szédülni. Én is úgy éreztem mintha mozogna alattam a föld vagy mintha hajón lennék. A fejem is fájt sokszor. Pedig sosem voltam fejfájós. Néha feloldali fejfájás néha az egész fájt. Szörnyű volt. Folyton úgy éreztem barmikor elajulhatok. Le kelletz tamasztanom a fejrm mindenhol mert alig bírtam tartani. Volt hogy úgy éreztem n jut bele vér. Mintha be lennék rúgva pedig nem iszom alkoholt. Vagy masnaposnak ereztem magam. Ezzel már nem jutottam el az orvoshoz mert előm sem volt hozzá. És ekkor jött a járvany 2 hónap home office. Teljes nyugalom és csend. És szép lassan ez az egesz elmúlt. Szóval lehet hogy neked nincs ekkora problémad de valami hidd el hogy van. Pl egy nőnek attól fajt a feje mert süket gyerekeket tanított beszélni és nem értett ezzel egyet. Úgy gondolta inkább a szüleiknek kéne megtanulni a jelbeszédet. Ez Feldmár András páciense volt. Ő meselte a sztorit. Mikor munkát valtott elmúlt a fejfájása. 2 év volt mire rájött. Ő sem gondolta hogy ez nagy probléma. Nem tűnt annak mégis ezt okozta. Hidd el a te fejfájasodnak is van oka. Ismerősömnek pl bérszrgénységtők fajt a masiknak kalcium hianytól. Sokara jöttek rá az okra. Ne add fel. A rivotriltól semmi nem lesz jobb. Próbalkozz inkabb agykontrollal. Vagy ha már nyugtató akkor ovatosan a frontin de csak alkalmanként pici adagot ne rendszeresen mert arról sem lehet leallni.

2020. jún. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Koszi, hogy ezt leirtad!:)
2020. jún. 3. 10:48
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!