Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez anorexia vagy bulímia?

Ez anorexia vagy bulímia?

Figyelt kérdés

Napi 200-400 kalória evése, ezek után is erős bűntudat, de vannak falásrohamok (pl a mai: 250g áfonya, kettő egész rántott sajt, egy nagy kocka töltött csokoládé és egy nápolyi.) Majd ezek után hánytatás egyből.

Nem szeretném ezt csinálni, szeretnék 1500kcal körül enni, de egyszerűen nem vagyok rá képes.

56kg voltam másfél hete, most 51kg vagyok (nagy része gondolom vízveszteség, semmi fogyás nem látszik)

Iszok eaa-t az izmaimért és mozgok napi fél órát (intenzív, lazából menne több is, pedig ájulás szélén vagyok)

El vagyok keseredve, mint ha nem tudnám magamat irányítani.


2020. máj. 28. 10:01
A kérdező szavazást indított:
Bulímia
Anorexia
31 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bulimia

Nagyon szomorú,hogy a felsorolt étel mennyiséget falásrohamnak nevezed. Sürgősen keress fel egy szakembert

2020. máj. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

ezt kár kihányni ez nem falás, nem mennyiség

Ne legyen agyilag bűntudatod mindig csak a mérleget nézd mert az mutatja a valóságot

2020. máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Járok szakemberhez, egy éve 44kg voltam, akkor kijöttem belőle, de most visszaestem azt hiszem:(

Köszönöm a választ!:)

2020. máj. 28. 10:09
 4/8 A kérdező kommentje:
#ezekkel tisztában vagyok és mégis. Mint ha nem én irányítanám, rettegek az ételtől:( (mégis csak arra gondolok folyton)
2020. máj. 28. 10:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt mostanában a családoddal, hogy visszaestél?
2020. máj. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A család maradt ugyan olyan, viszont mivel nem volt iskola, ami az egyetlen hely volt, ahol biztonságban éreztem magam így eléggé szétestem:/
2020. máj. 28. 15:39
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Milyen szakemberhez jársz? Nagyon nem mindegy, hogy pszichológus, pszichoterapeuta, pszichiáter, neurológus, vagy egyéb.
2020. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pszichológus és pszichiáter.
2020. máj. 29. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!