Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy éve tartó szédülés nagyobb...

Egy éve tartó szédülés nagyobb eséllyel pszichés, mint szervi?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok. Nem mindig jön elő, és csak bizonyos helyzetekben, enyhe bizonytalanságérzet, nem az a forgó jellegű, inkább mintha részeg lennék.

Ennyi idő alatt rosszabbodott volna, ha mondjuk neurológiai jellegű agydaganat vagy hasonló?

Vérnyomásommal minden rendben van, koromnak megfelelő, vérvételen kb. egy éve nem voltam.


2020. jún. 2. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Valoszinu psziches, ha bizonyos helyzetekben jobban elojon.
2020. jún. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt. Kimerültség sok stressz okozta. 2.hónap pihenés tesmozgás kálcium+magnézum hozta helyre nagyjából. Vérszegenység isntud ilyet csinalni azért egy vérkép nem árt.
2020. jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha vérszegény lennék, akkor lassabban gyógyulna a sebem, nem?

Az pedig most volt egy elég nagy és meglehetősen hamar begyógyult.

2020. jún. 2. 11:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Az inkább a cinkhiannyal függ össze. Bármennyire szeretnéd így nem lehet diagnózist felallítani.
2020. jún. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehetne mondani, hogy nagyobb a valószínűsége, ha az elmúlt 1 évben kivizsgáltattad volna magad. Menj el háziorvoshoz, ő majd tudja, hova küldjön, a vérkép alap!
2020. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A bizonytalanságérzet jellegű szédülés a pánik szindróma egyik tünete lehet
2020. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!