Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinálhatok ilyenkor?

Mit csinálhatok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete kezdődött hogy alvás elött már félálomban hangokat hallok.mármint hogy próbálok aludni és egyszer csak zenét hallok pár másodpercig vagy vuvuzella hangot vagy egyebet.(szerintem a túl sok elektronikától van:telefon,tv,konzol)késöbb meg már olyan probléma is felmerült hogy nem tudtam gondolkozni mert több minden is volt a fejemben(furán hangzik 1 kicsit)alapvető összeadásokat nem tudtam végrehajtani és nehezen jutottak eszembe a szavak (most ez a része kicsit jobb de még mindig nem 100%)aludni nehezen tudok,mindig hajnali 6 ig fent vagyok utánna nagy nehezen elalszok.Tegnap az volt hogy 20:00 körül elaludtam majd felébredtem 22:00 kor.majd elaludtam és éjfélkor ébredtem fel.majd 2 órakkor.2-5 ig fentvoltam utánna megint 2 óra alvás majd felébredtem.7től 10 ig fentvoltam utánna felébredtem 16:00kor.20:00 kor lementem sétálni 22:00 ig egész úton alig tudtam menni mert nagyon álmos voltam ami kitartott 00:00-ig most meg olyan vagyok mint1 kokainos mókus.

Ja a fejem ettől a túlagyalásos dolog miatt néha görcsöl és pár napja még amikor próbáltam számolgatni akkor zsibbadt az agyam.nem tudok csak 1 dologra koncentrálni mert akkor furának érzem a fejem.már kb 1 hete folyamatossan is szédülök

Bocsi hogy ilyen kuszán írtam le de még mindig nehéz gondolkoznom.szerintetek mit csináljak? Sajnos most az orvos nem biztos hogy jó 5let mert kell teszt is meg elvileg csak a sürgős dolgokat látják el



2020. máj. 15. 02:54
 1/8 A kérdező kommentje:

Amúgy nagyon keveset mozgok.álltalában ülök vagy fekszem.kicsit utánna néztem a dolognak.valószínüleg ez a túlgondolás szindróma cagy mi.minnél jobban próbálom csendesíteni az agyam annál hangossabb(pl nem megy ki a fejemből egy dal.meg magamban számolok)

Kb 4 hónapja nem nagyon mozdultam ki itthonról csak néha a boltba(kb 2 hetente 1 szer) sajnos nincs semmi célom se (valószínűleg ez is közrejátszik)nem tanulok és munkám sincs.

A kedvem nagyon változó ebben az 1 hétben(1szer röhögök és boldog vagyok 1szer neg nagyon depressziós és érdektelen

2020. máj. 15. 03:02
 2/8 Savlekotő ***** válasza:
Csodálkozol nem mozogsz,gép telo,konzol. Reggel 6 ig fent turbózol és nem meló miatt,mint én speciel ma éjjel,hanem mert nem tudsz mit kezdeni magaddal,reggel alszol mikor kelni kell,fel van borulva az egész.. Mit csinálj,aludj éjjel,mozogj,keress melót,csinálj valamit mert igy rövid távon kicsinálod magad.
2020. máj. 15. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Kezdj el mozogni komolyabban,és rendbe jössz!
2020. máj. 15. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 jeverezi ***** válasza:
skizofrénia
2020. máj. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Még egy pár új tünet:egyszer fázok egyszer melegem van,néha remegek,ma olyan szagot éreztem ami ott se volt.hányingerem van (néha).szúr a fejem de úgy érzem mind ha az erek szúrnának.étvágytalanság.néha ha felkelek olyan uresnek érzem a fejem.amikor nem kellene aludni(reggel) akkor álmos vagyok ahogy lefekszem este nem tudok elaludni egy hamar(1 órakkor feküdtem és 5 óra körül aludtam el) kicsit depis is vagyok

Utánna néztem a tüneteknek.agytumort írtak de nyugtassatok meg hogy nem az...

2020. máj. 17. 21:27
 6/8 A kérdező kommentje:
Még mindig nehezen gondolkozok
2020. máj. 17. 21:29
 7/8 A kérdező kommentje:
Még amit találtam az a deperszonalizáció.lehet hogy az?néha olyan idegen érzésem van mint ha nem én lennék a testembe.mind1 fura.bocsi hogy ennyit írok csak kicsit félek hogy mi ez.
2020. máj. 17. 21:41
 8/8 anonim válasza:
Ez ilyen walesi bárdos beütés
2020. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!