Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért járjak terápiára, ha az...

Miért járjak terápiára, ha az élet úgyis tönkretesz mindent?

Figyelt kérdés
Évek óta küzdök borderline személyiségzavarral, nagy nehezen felépítettem egy nyugis életet. Erre jött a vírus és tönkretett mindent. Vendéglátásban dolgozom. Hónapokig nem volt munkám. Albérletben élek és tele vagyok tartozással. Mi értelme ennek az egésznek? Járhatok pszichológushoz meg pszichiáterhez de mit old meg? Kezdem feladni. Esélyem sincs ennyi pénzt visszafizetni.
2020. jún. 5. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mekkora tartozásod van és mikortól állhatsz újra munkába? Félretett pénzed van?
2020. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnálom.


Azt viszont el kell, hogy mondjam, hogy borderként nagyon erős vagyok, hogy vendéglátásban dolgozol.


Én is border vagyok, de egy ilyen kimerítő munka, ahol ráadásul emberekkel kell foglalkozni, engem pár nap alatt kikészítene. Szóval erős vagy.

2020. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!