Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudom növelni az...

Hogyan tudom növelni az önbizalmamat és az önbecsülésemet?

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 22:26
 1/3 anonim válasza:
Ez így nagyon kevés információ Rólad, nem tudjuk hány éves vagy, fiú/lány, pontosan mivel vannak problémáid stb. Egy jó tanács mindenképpen: pszichológus. Sok sikert!
2020. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Beszélj magadhoz! Tudom, ez fura, de nekem segít! Mondogattam magamnak, hogy: meg tudod csinálni! Ügyes vagy! Ez igazán jól sikerült!

Mindenképp támaszkodj olyanokra akiket szeretsz, és akik szeretnek! Ők és a bátorításaik, dicséreteik sokat segítenek!

Harmadszor pedig: ne törődj mások véleményével! Tudom ezt sokan mondják, de igaz! Vannak akik csak szimpla rosszindulatból mondanak egyet s mást! Ezeket ignoráld! Csak sajnáld azokat az embereket, akik csak a rosszat látják másokban. Legyél mindig kedves, és több lesz az önbizalmad! Úgy fogod érezni, kinyílt a világ előtted.

Ez csak az én tapasztalatom! De ha tudtam segíteni, örülök!:)Ha van még kérdésed írj privátban nyugodtan.

2020. jún. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sikerélményekkel
2020. jún. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!