Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki volt mar pszichoterapian...

Aki volt mar pszichoterapian mi volt a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2-3 honapja kezdtem el (heti 1-2 alkalom), ugy erzem, hogy a szakember megfelelo szamomra. Sokat olvastam errol es o is mondta, hogy az eleje bizony nem lesz egy setagalopp es nagyon megterhelo lesz lelkileg. De arra, hogy ennyire rosszul erezzem magam , ennyire instabilnak en nem szamitottam. Aki reszt vett ilyesmin, ti hogy eltetek meg, mik a tapasztalatok? A valaszokat elore is koszonom.
2020. jún. 13. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyaltalan nem megterhelo. En ezert erzem magam olyannak akin nem segit. Nem mond ujat egy szakember se es nem igazan erzek semmilyen valtozast. Nem megterhelo es nem is ingadozok. Pedig kellene.
2020. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem volt megterhelő, csak idegesítő
2020. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy jó terapeuta az előhozott rossz érzéseket AZONNAL oldja, és csak azután lép tovább.

Ha a tiéd nem így csinálja, megfontolhatod, hogy mást keresel.

2020. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!