Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erdemes tovabbra is pszicholog...

Erdemes tovabbra is pszichologushoz jarnom?

Figyelt kérdés
11k/alkalom. Ezt elore leszogeznem. Mar legalabb 3 honapja jarok egy pszichologushoz, de nem erzek semmi valtozast. Oke, kibeszelgetem magam, de ennyi. Kicsi dolgokban segitett, de az alap problema nem oldodott meg amiert mentem. De barmelyik pszichologushoz megyek, ez van. Amiert odamegyek az nem oldodik meg, de mindig felhozok par masik trmat es azokat megoldjak. De amiert odamegyek arrol sose tudok beszelni igazan. Raadasul belefaradtam. Kellene masra is a penz. Eddig csak azert nem mondtam vissza, mert mar nekem is feltunt, h mindig ugyan az a sema van. Ugy gondoltam, h hatha ha nem adom fel hamar akkor kapok segitseget. Nem tudom mit rontok el, de most is odamentem pszichoszomatikus tunetekkel es nem mult el. De cserebe mar gyorsan tudok dolgozni es tobbnek tartom magam...xD ertitek a problemat, ugye? Az elozo pszichologushoz is odamentem pszichoszomatikus tunetekkel amik nem multak el, de cserebe javult a szemelyisegzavarom es a vilaglatasom, na meg irtam vagy 50 oldal gondolatnaplot. Az elso pszichologusommal meg odamentem h onbizalomhianyom van es cserebe megoldotta az identitasproblemam. xD mi a...
2020. jún. 16. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Mond el a pszichológusnak amit ide leírtál, utána menj még pár alkalmat h van-e változás aztán majd eldontod :)
2020. jún. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:) jo otlet
2020. jún. 16. 11:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezért helyes olyan pszichológushoz járni, aki kiképzett terapeuta, és ha a képzése mélylélektani szintű (integratív, transzperszonális, hipnózis), a 2-3 hónap akár a gyógyuláshoz is elég, mert nem "beszélget", hanem gyógyító eljárásokat alkalmaz.
2020. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Eddig se volt érdemes. Most írtam egy másik kérdés kapcsán:

Megmondom, mi a baj, csak nem fogod elhinni. Annyira újkeletű, amiről beszélek, hogy az orvosi protokoll még messze nem tartalmazza, és ahogy az egészségügyet ismerem, kb 40 évig még nem is fogja.


Arról van szó, hogy MINDEN életfolyamatot, de legfőképpen a mentális dolgokat a bélflóra irányít. A baktériumok! Ezek a kis gazfickók közel 800 billiós létszámmal képviseltetik magukat bennünk, 10x annyian, mint ahány sejtből áll a testünk. Ha valamely fajuk megritkul, vagy kihal, az beláthatatlan következményekkel jár. Enzimeket, vitaminokat, hormonokat termelnek számunkra, de csak akkor, ha jól tápláljuk őket. Sajnos azonban a boltokban található élelmiszernek látszó tárgyak erre messze nem alkalmasak.


A problémád gyökere abban keresendő, hogy a bezártság miatt megváltozott az étrended, s ennek az eddig is az éhhalál szélén táncoló bacijaid látták kárát.

2020. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Te most csak trollkodsz, vagy magadtol vagy ilyen hulye?:D
2020. jún. 16. 15:43
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Minden kérdés alá ilyen hülyeségeket ír, aki pedig megcafolja be lesz oltva, mert ő kar idős és tapasztalt...ne is foglalkozz vele...
2020. jún. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:) erdekes egy figura
2020. jún. 16. 16:19
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom, hogy az egészből csak ennyi jön le nektek. Majd 10 év múlva ha átestek egy komolyabb betegségen, s kényszerítve lesztek, hogy utánajárjatok a dolgoknak, azért emlékezzetek rá, hogy egyszer valami hülye már beszélt erről. Nagyon új ismeretek ezek, és idő kell, amíg beépül a köztudatba, vagy akár csak az orvosi protokollba. Mindenesetre addig is minden szavamért vállalom a felelősséget.
2020. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze Miquel a bélflórád, mindent megmagyaráz a gyermekkori bántalmazást, az önbántalmazást, az alkoholizmust az önbizalom hiányt az önértékelési problémákat. Öregségedre belekapaszkodtál ebbe a béltémába és szerinted ez mindenre a csodapirula. Hát nem! Minden ember más és mindenkinek más segít valakinek a pszichológus!

Kedves Kérdező nem kötelező egy terapeutához járni, ha meg nem segít akkor teljességgel felesleges fizetned érte. Amelyik terapeutánál unatkozol, az eleve nem jó jel!

2020. jún. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!