Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen mentális betegség?

Ez milyen mentális betegség?

Figyelt kérdés
Úgy érzem mintha szétesne a személyiségem. Zavart vagyok. Boldog vagyok,de közbe meg nem. Nehezen gondolkodok. Érdekes érzés nagyon.
2020. jún. 16. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Milyen régota áll fent ez az érzés? Érzel ezen a téren hullámzást?
2020. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
36 F vagyok. Bipoláris a diagnózisom ,de ez valami más.
2020. jún. 16. 13:54
 3/7 KETTILA válasza:
100%
Valamilyen skizoid zavar?
2020. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Most írtam egy másik, hasonló kérdés kapcsán:

Megmondom, mi a baj, csak nem fogod elhinni. Annyira újkeletű, amiről beszélek, hogy az orvosi protokoll még messze nem tartalmazza, és ahogy az egészségügyet ismerem, kb 40 évig még nem is fogja.


Arról van szó, hogy MINDEN életfolyamatot, de legfőképpen a mentális dolgokat a bélflóra irányít. A baktériumok! Ezek a kis gazfickók közel 800 billiós létszámmal képviseltetik magukat bennünk, 10x annyian, mint ahány sejtből áll a testünk. Ha valamely fajuk megritkul, vagy kihal, az beláthatatlan következményekkel jár. Enzimeket, vitaminokat, hormonokat termelnek számunkra, de csak akkor, ha jól tápláljuk őket. Sajnos azonban a boltokban található élelmiszernek látszó tárgyak erre messze nem alkalmasak.


A problémád gyökere abban keresendő, hogy a bezártság miatt megváltozott az étrended, s ennek az eddig is az éhhalál szélén táncoló bacijaid látták kárát.

2020. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Simmán lehetnek ezek a bipoláris zavarod tünetei.


Jársz pszicoterapiába?

2020. jún. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Terápiára nem. Gyógyszereket szedek rá.
2020. jún. 16. 17:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel, hogy így jelemzően csak lassítod a romlást.


Thallasa Ház alapítványi kis költséges hely, de annál jobb.

Tündérhegyi terápiás osztály, egy "kórházi osztály". Színtén jó.

Mind két helyen van bejáros és vidékieknek vagy súlyosabb eseteknek bentfekvős kapacitása is.

Budapestieknek még ott a Nap-Kör ahol igen baráti árak vannak.

...

2020. jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!