Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátriai zárt osztály...

Pszichiátriai zárt osztály vélemények? Van félnivalóm?

Figyelt kérdés

Egyik közeli rokonom most került be, mert öngyilkosságot kísérelt meg, valamint a párját késsel fenyegette, 1 helyen meg is karcolta. Ennek eredményeképp került be a zárt osztályra. Szeretném majd mindenképp meglátogatni, de kicsit tartok az ottani betegektől. Rám, mint látogatóra milyen veszélyt jelentenek? Van rá lehetőségük, hogy kiszabaduljanak és megsebesítsenek? Azt is olvastam, hogy egy szobában többen vannak, úgyhogy kicsit tartok tőle, hogy valaki nagyon nem normális lesz a rokonommal egy szobában.

Köszönöm a válaszokat.



2020. jún. 16. 17:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a látogatók is elég cifrák tudnak lenni, azok ugyebár nincsenek begyógyszerezve. Én kétszer láttam olyat, hogy valaki üti-rúgja a zártosztály ajtaját, és az mindkét esetben kívülről történt, hozzátartozó által...
2020. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11 azért én ilyet nem tervezek.:D
2020. jún. 16. 19:54
 13/15 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem is úgy gondoltam, hogy te! :D Csak azért mondta, hogy lehet, hogy nem is az ott ápoltakat fogod veszélyesnek tartani, hanem inkább a betegek rokonságát ... Ja és az értékeidre nagyon figyelj!!!
2020. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
*mondtam
2020. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én voltam 3 alkalommal hasonló helyen betegként. Sajnos néhány más beteg rám szállt, olyanok is, akik nem azért álltak velem szóba, mert kedveltek. Nem tudom az okát, előfordulhat ilyen szituáció.

Látogatni persze lehet, ha van rokon, nekem kevés volt. Semmi gond nem adódott, a többi beteg elkerülte őket, szóval szerintem nem kel tartani tőlük...

2023. aug. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!