Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi célja/értelme az életemnek?

Mi célja/értelme az életemnek?

Figyelt kérdés

Szegénynek születtem,12 éves koromban psoriasisos lettem(azóta a testem változóan minimum mindíg a testem 30%át sebek borítják szétszórtan,emiatt nem járok gimibe,emiatt autista vagyok...

A helyenben mit kezdenétek az életetekkel?


2011. máj. 27. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Másbajod nincs?Mégjó,hogy nem léptűnkbele.
2011. máj. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elkezdenék fotózni, zenélni, vagy más kreatív tevékenységet.


Elton John is egy rossz b.zi, azt mégis nézd meg, mire vitte az életben :)

2011. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem kérj tanácsot a helyi rendszergazdától...
2011. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 P.O.C. ***** válasza:
65%

Láp Pál neked annyi eszed van, mint 6 pár rendőrcsizmának.

------------------

Bármennyire is sajnálatos ami veled történt, ez a kérdés nem a Számítástechnika > Internet kategóriába tartozik.

2011. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocs nem nagyon tudok netezni telórol :S
2011. máj. 27. 15:10
 6/11 A kérdező kommentje:

:O:O:O

Nem kötözködni akarok, de "mentális egészség":D nem ebbe a témakörbe tartozik a kérdésem,de mind1.

2011. máj. 27. 19:25
 7/11 anonim ***** válasza:

Figyelj!! Ilyen kérdést hogy mi értelme az életednek, ilyet fel se tegyél!! Az élet a legszebb, legjobb dolog amit kaphatsz/adhatsz. Minden egyes percét ki kell élvezni,

Mindenbe van pozitív dolog! Ezeket keresd, és hidd el boldog leszel, és semmi bajod se lesz!! Csak rajtad múlik. De ilyen kérdést még véletlenül se tegyél fel magadnak hogy mi az élet értelme!!!

2011. máj. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Smartguy86 ***** válasza:
Biztos marha szegénynek születtél, ha telefonról netezel... sokan szeretnének ilyen szegények lenni :DDDDD
2011. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 P.O.C. ***** válasza:

Az egészséget nem lehet megvásárolni (általában), mert ahhoz szerencse is kell. Hiába vagy te gazdag, attól még a "Jó" atya ugyan úgy el tudja b*szni az életedet úgy, hogy azt a napot is megbánjad mikor megszülettél.

Persze akik életük során nem éltek még meg 1-2 komolyabb betegséget, azok ezt nem tudják ezt ésszel felfogni, és sokkal jelentéktelenebb hétköznapi semmiségeket is képesek tragédiának felfogni, úgy mint pl. a szegénységet.

2011. máj. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
P.O.C. válasza:No komment
2011. máj. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!