Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nem akarok menni sehova...

Ha nem akarok menni sehova akkor hogyan gyógyuljak ki ebből magamtól??

Figyelt kérdés
Depressziós is vagyok nem akarok menni sehova. Már odáig jutottam hogy nem járok ki az utcára. csak ha nagyon muszáj. akkor is olyan nehezemre esik. boltba se akarok kimenni. nagyon nincs kedvem. mit lehetne tenni? már kezdem ezt unni. olyan jó lenne normálisnak lenni és nem ilyennek. Mint mások? mit tegyek lehetséges gyógyszerek nélkül?? munkám az olyan hogy itthonról tudom végezni, bevásárlást nem én intézem nagy a család de am sem bízná rám senki. csak leirom mielőtt valaki megkérdezi. szóval hogyan legyek normális mint mások?? Gondolom egyébként ártalmas hogy nem járok az utcán egyáltalán. nem?

2020. jún. 18. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

A friss levegő kell. Lehet, hogy szakember nélkül nem fog menni. A depressziót többnyire az okozza (persze bármi más is lehet), hogy túl sokat gondolkozol, és ezekből végül az lesz, hogy ezt is rossznak látod, meg azt is. Szóval elkell terelned a gondolataid, és meg kell tanulnod irányítani őket.

De egy kivizsgálás mindenképpen jó lenne.

2020. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szivednek szüksége van egy kis sétára mindennap meg a friss levegő is jót tesz

Itt van a nyár lassan és ha a virushelyzet engedi lehet menni fagyizni meg majd strandra is ahol lehet csajozni meg lesni a bikinis bukszákat

Ha nincs kedved menni akkor is indulj neki menj el a boltba bevásárolni vagy csak sétálj egy nagy kört mindennap

2020. jún. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gimes Katalin - Családterapeuta, addiktológus konzultáns ...

www.csaladinet.hu › szakertok › faq

Én inkább azt gondolom, hogy bár őszintének kell lenni, de ez még sok nekik, és inkább még ... Egyre jobban elhanyagolta a lakást, alig mosogatott,takarított.

Nézd meg ezt az oldalt de erőt kell venned magadon és kis léptekben de haladni előre.

2020. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!