Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küzdhető le a szociális...

Hogyan küzdhető le a szociális fóbia?

Figyelt kérdés

6 éve küzdök kb ellene és nem tudom győzni teljesen.

Zavar hogy sok mindenben gátol.

Néha elkerülök bizonyos helyzeteket. Néha jobb néha rosszabb... úgy erzem, hogy kicsit kezd depresszív hangulatuvá tenni ez az egész.

Van ebből kiút? Sikeres szeretnék lenni az életben tanult is vagyok, de a fóbia nagyon gátol ebben.

Már gyógyszeren is gondolkozom, hogy hátha azzal együtt könyebb lenne a további harc.

24f



2020. jún. 20. 18:57
 1/1 anonim ***** válasza:

a legtobb ami segithet szerintem az, hogy belegondolsz, hogy ok is emberek pont ahogy te es semmivel sem kulonbek vagy jobbak. esetleg ha van annyi onbizalmad hogy jobbnak tartsd magad naluk, persze nem onfeledt modon csak igy agyban, akkor ugy fogsz rajuk gondolni, hogy nem kell tartanod a veluk valo kommunikaciotol. plusz ha nem jon be nekik a szemelyiseged vagy ami miatt aggodsz, akkor meg menjenek el a jo budos ...

majd talalsz olyan embereket akik ertekelik hogy ki is vagy te

2020. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!