Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki van itt normális aki...

Valaki van itt normális aki nem trollkodik és komolyan lehet vele beszélgetni?

Figyelt kérdés

Eléggé magam alatt vagyok, egyre jobban benyel a depresszió, napok óta semmit sem tudok csinálni, rengeteget sírok azóta. Üresnek érzem magam,vagy ha érzek valamit az csak fájdalom, szomorúság, bűntudat és keserűség...

Úgy érzem seova és senkihez sem tartozom, senkinek sem vagyok fontos (ami így is van igazából is sajnos), nem látok célt és értelmet az életemben/életemnek.

Nem akarok senki terhére, csak ha valaki volt így és rendben lett, vagy esetleg van valaki akivel beszélhetek... Sajnos barátaim nincsenek akikkel beszélhetnék, a szüleimmel a kapcsolatom nem jó szóval velük sem lehet/tudok...

Többször gondoltam már rá hogy jobb lenne ha nem is élnék másoknak meg nekem is... Elveszve érzem magam. Nem tudom mit kellene tennem.

Aki pedig azzal a "jó tanácssal" akar jönni hogy ne sajnáljam magam az ne is írjon mert az valószínűleg sosem volt így... Ez nem önsajnálat, az teljesen más...

25/L



2020. jún. 21. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Ez az oldal alapból nem erre való, de írhatsz ha gondolod, nem trollkodok
2020. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
53%

Sajnálom, hogy így érzed magad :(

Szerintem nyugodtan írd le ide, hogy mi nyomja a lelkedet, lesznek értelmes kommentelők, biztosan!


Viszont mivel említettél ilyen témát, szeretnéd megosztani veled a

[link] weboldalt.

Segítőkészek, és abszolút nem szégyen, nem vagy a terhükre, segíteni fognak, ezért vannak.


Kitartást!

2020. jún. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Beszélgetnék veled, de csak személyesen. Nem vagyok a netes beszélgetés híve, személytelen. Nekem sincsenek barátaim, 29 éves vagyok.
2020. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Köszönöm a leszavazást! Pedig igazat írtam, tényleg személyesen megy jobban a beszélgetés (már ha ezért kaptam a leszavazást). A Messenger beszélgetéseim idén: január 5, február 1, május 16, az legutóbbi pedig május 24-én volt. Ami nem megy, azt nem erőltetem. #3
2020. jún. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, ha szeretnél.
2020. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ír...
2020. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
írj de ugyse fogsz
2020. jún. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megértelek. Ez a folyamatos félreértettség érzés, igaz? Amikor bármit mondasz, nem jó. Amikor mondasz valamit félreértik, és te tudod, hogy teljesen más vagy, mint amilyennek gondolnak. Ha van kedved, akkor írj.
2020. júl. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Callforhelp, lelki telefonvonal szívesen beszélget veled és meghallgat téged és segít, ha szeretnéd. (ingyenes, 06-17004788 12 és 20 óra között)

Szeretettel várjuk hívásodat. Hívj bátran bennünket!

2020. júl. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!