Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire utalhat ha az exem így...

Mire utalhat ha az exem így viselkedik?

Figyelt kérdés

Nem sokáig voltunk együtt, mindössze pár hónapig. De mikor együtt voltunk gyakran kérdezgette, hogy mire gondolok , ha már 1 perce épp nem szóltam hozzá. Egyszer kijelentette, hogy az övé vagyok örökre, persze mikor együtt voltunk, ezt még bóknak is vettem. Az exeit szidta előttem, volt akit sajnált, hogy nem sikerült vele szexelnie, volt akinek rossz életet kívánt, mert egy randi után a lány nem akart többet. Ő is szakított velem.


Már azóta talált valakit, akivel össze is költözött, el is jegyezte egy pár hónap után.


Viszont azóta nekem írt kamu profilokról, bejelölt ismerősnek, nézegeti a profilom. Már azon is rajta kaptam ahogy a kocsijával elhalad ott ahol élek. Nem főutcán lakok, és korábban azt mondta hogy semmi dolga nem volt itt, mikor együtt voltunk.


Bár ehhez lehet nincs köze, de amint egy férfival ismerkedek, csak úgy eltűnik, töröl, vagy letilt egy idő után, holott senkit se bántottam meg. Meg az is jellemző hogy akik a képeimet lájkolják ismerős lesz az exem.


2020. jún. 23. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Arra, hogy Te nem tudsz elszakadni tőle. Kezeltesd a problémádat.
2020. jún. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nárcisztikus vonások.

Örülj, hogy megszabadultál tőle!

2020. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!