Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez a depresszió meddig fog...

Ez a depresszió meddig fog tartani?

Figyelt kérdés

Szombat este egy buliban fogyasztottam extasyt (piros mitshubishi 3,5db) és elég tiszta luxemburgi kokaint 0,6g. Amikor a kettőt külön fogyasztom sosincs ekkora depi. Viszont most nagyon depis vagyok még most is! A buliban konkrétan szakadt rólam a víz szombaton. De az ekit egészenként dobáltam. Hiába dobtam be sokat, alig volt szeretettflash! De a többi pozitív hatásaikat éreztem a cuccoknak? Mégis most a legroszabb! Mi a tehendő. Bár még ennyi ekit és ilyet tiszta kolát még nem nyomtam. Együtt sem nyomtam a kettőt. Speedel, Methel már kevertem az E-t. Mert pontosan ugyanazt a látomást, hatást adják be mint a kóla ha erős! De a hátrányuk meg, hogy nem alszok 2-3 hajlamosabb vagyok tőlük az idegességre, paranóiára, agresszíóra. Nagyon rossz alvás paralízisem van főleg a sima speedtől. Meg íredálatlanúl nagy függőséget okoznak. Plussz szintetikus xarok.


Viszont ez a depi ami 2 napja megy. Elviselhetettlen, úgy értem engem senki nem szeret nem lesz csajom. És most nincs motiválcióm semmire már arra sem, hogy drogozzak! 2 hete ekiztem ezelőtt, de akkor csak az ment. Mennyi idő mire vissza térek a normális lelkiállapotba. Vagy megéri nekem esetleg erre bevenni 2-3 szem nyugtatótt. Füvet ne ajánljatok, mert nem fogyasztom egyáltalán mert nekem leginkább csak paraflesht add be és max rövidtávon segítene!



2020. jún. 29. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Ennel jobbat nem is erdemelsz ha ezeket csinalod
2020. jún. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké drog ellenesek kíméljenek és ha valami nem tetszik itt menjenek máshová válaszólgatni, kösz!!
2020. jún. 29. 20:12
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Szia. A nyugtató csak ideiglenes megoldás. Én is voltam hasonló helyzetben, bár én csak füvet toltam. Párszor eki és speed. Volt, hogy mind a 3 egyszerre. A fű Nekem segített. Csak próbáld meg magad átadni az érzésnek, és ne parázz semmin. Azon se mikor be üt a fű. Én személy szerint a füvet javasolnám, az segít ellazítani. Ha nem, akkor az gáz. :) :D


Egyébként ha már az ember többféle drogot fogyaszt egyszerre, akkor fokozott óvatossággal, és ami fontosabb, mértékkel tegye azt. Én sem úgy csináltam, hogy egyszerre be vettem 2 szem egész tabit, meg felszívtam egyszerre 1-2 csíkot egymás után, utána fű és jól van az úgy. Fél óránként, óránként csak... Mondjuk negyed, vagy fél szem tabinként. Ez attól függ, hogy milyen a cucc, azaz erős-e. A Speed picit másabb tészta, abból nyilván eleve nem kell annyi. De a fű még csak dob rajta, pozitív értelemben.


Nem csodálom egyébként, hiszen a kokó és az eki pont ütik egymást. Ezt úgy kellett volna, hogy vagy az egyik, vagy a másik. Az hogy speedet tol hozzá az ember, az egy dolog. De ha a kokót válassza az ember, akkor bőven elég oda egy csík is. A kokó egyébként jobb az ilyen szeretett flashekben, eufória érzésekben, mint az eki. Általában. Nem mindig; Láttam én már erős ekit, és annak a hatását is.


Én például mikor legelőször füveztem, abszolút full para volt, mert ismeretlen volt az érzés. Az ember el lazul, belassul, pont mint a piától, de ez azért másabb. Egy jó tiszta fűnek, ha jól termesztették és a kertész is ügyes volt, akár 4-5-6 órán át is kitart a hatása. Elsőre rá pánikoltam, illetve az első cigik között volt még az is, hogy nyilván szarul tekertem, az is közre játszott persze, hogy lefekvés előtt elszívtam, nem igazán éreztem semmit, csak mikor másnap reggel felkeltem, és elmentem dolgozni. Mikor felkeltem, már rá 1 órára éreztem, és csak kb 4-5 órára rá, nagyjából délben jöttem helyre. Akkorra tisztultam ki. Kb vagy 2 ilyen alkalom volt, utána nem volt ilyen. Erősebb volt gondolom, és azért. Na mindegy.


A lényeg az lenne, hogy igyál sok VIZET (!), és NE MÁST! Nyilván ne 10L-t, de az a 2-3L legyen meg egy nap. Nyugtatót én nem tanácsolnék beszedni, talán 1-2 szemet esetleg, de ne egész nap, és ne napokig. Ne stresszelj rajta, vond el a figyelmed! Koncentrálj másra! Például hallgass zenét.

2020. jún. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

Elkuldod a drog elleneseket mire szamitottal? Ja drogoz tobbet az biztos segit!? nem kellene kerdes.... akkor meg maradj egy vissza maradott idiota drogos depresszios 😀 bar majd ezek utan fog igazan jonni az igazi depresszio, akik ezek nelkul nem tudja jol erezni magat azt nem sajnalom mikor fold ala kerul esetleg ezek miatt....es mikor mar olyan szinten vagy hogy a kutya sem fog rad nezni, par kemiailag osszepancsolt szar fontosan az eletednel, mikor csak ocska munkát tudsz az szerek okozta elme zavarjaid miatt valalni, egy lepukkant drogos otthonba.... :)

Biztos fontosabb a bogyo. Egy normalis lanynal akivel egy szep csaladot alapithatnal, jo meloval... utazgatni szorakozni...

👏👏👏

Aztan lehet szidni, hogy ez nem igy van stb... ezzel csak magadat probalod tudatodon kivul

Nyugtatni... just sayin

2020. jún. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Csak jobban es jobban le epulsz, amig nem fejezed be ez a mostani allapotod marad es romlik, lattal mar boldog drogost? Azon kivul mikor be ut... vagy happy end et?
2020. jún. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
66%
Tesó maradj a normál fűnél
2020. júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy látom sokan nem értik meg, hogy nem szeretem a füvet. Meg az amúgy sem szokott jó lenni diszkóba! Nem erről van szó. Hanem arr
2020. júl. 1. 20:38
 8/11 A kérdező kommentje:

arról, hogy nem szabad többi sem a kolát sem az ekit ennyit nyomatni! Meg együtt sem éri meg szerintem. És a kokain meg az extasy nem ütik egymást. Mert a meth és speed sem üti ki. Másrészt pedig még rá is tesznek egymás hatására. Pont, hogy a thc tompítja vagy üti ki ezen összes szerek hatását! És amúgy meg a fűre is már szoktak rá fújni szintetikus cannabonoidokat pl ez is bizonyítja. [link]


Vannak ismerőseim akik termesztik. De nem tudhatom, hogy éppen nem e vannak olyan kedvükben, hogy rá tegyenek vénetlenűl ők is valamit! És én most az lsd-t akarom kipróbálni a pszihedelikus élmények miatt. Pl cannabisból még valszeg ezekből a lefújt xarokból is. Nem tudnék akkora mennyiséget elszívni, hogy más dimenzióbeli űrben repkedjek. Illetve elég pszihedelikus utazást adjon. Ekiből is sokat bekéne verni hozzá. Ez a piros mitsu csak 130mg volt kb! Hiába nyomtam be 3,5 db-t!

2020. júl. 1. 20:50
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy ennyi erővel a kokain is egy természetes dolog. Főleg az amit én akkor szívtam, mert az tiszta volt!
2020. júl. 1. 21:07
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

A legfontosabb tanács ha már tolni akarsz bármilyen szart hogy EGYSZERRE CSAK EGY FAJTÁT. Nem kell mixelgetni. Egyrészt többe kerül, másrészt hatványozódik az egészségkárosító hatásuk.

Főleg a stimuláns hatású cuccoknál. Talán a speed+sör a legkevésbé káros kombó de az is csak kis mértékben. Be safe

2020. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!