Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek aki naponta...

Szerintetek aki naponta megiszik 1 üveg sört és 1 felest, alkalmakkor (névnap, születésnap, stb) többet is, az alkoholista?

Figyelt kérdés
2020. júl. 4. 22:07
A kérdező szavazást indított:
Alkoholista
Kezdődő alkoholizmusa van
Nem alkoholista, de ha így folytatja, az lesz
Nem alkoholista
26 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Könnyen megtudhatod. Tedd le, és nézd meg mi történik. Ha függőség akkor nem fogod tudni megállni, hogy 1 hónapig tiszta legyél és semmiféle alkoholt ne igyál. 1 pohárral sem.
2020. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Zacher Gábornak beszélt valamelyik videóban erről (talán valamelyik reggeli műsorban volt). Ha azt az 1 sört kényszeresen issza, akkor az nagyon jó úton halad ahoz, hogy alkesz legyen.
2020. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Igen,ez már rendszerességnek mondható,mivel egy napot sem tud kihagyni.
2020. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudhatom meg könnyen, mert ugyan nem vagyok antialkoholista, de egy év alatt nem iszok meg egy pohárnyi alkoholt. Semmilyent se.

Pont ezért kérdeztem, mert szerintem az, de mások meg azt mondják, hogy nem az, csak én túlzom el, mert én nem iszok egyáltalán.

2020. júl. 4. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Minden nap iszik, szóval valószínűleg már a szervezete kívánja...szóval sajnos valószínű.
2020. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!