Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő alatt építsem le...

Mennyi idő alatt építsem le hagyjam el az antidepresszánst? Scippa. S.egítseteket szeretném K.érni.

Figyelt kérdés
3 hónapig szedtem Scippat 10 mg nem éreztem semmi pozitiv hatását és mellékhatás sem volt. Majd mondta a doki hogy még több kellene akkor jó lesz ( persze..) 20mg-ig el kellene menni. De nem is ebből hanem a Cipralexbol mert az erősebb. Arra váltott át 3 napja. 5 mg al kezdtem szedni durva émelygés fejfájás és iszonyatos szédülés. Engem nem érdekel nem fogom ezt szedni. Pont új munkahelyem van ahol bizonyítani kellene tisztának lenni ehelyett itt szédelgek nem bírom normálisan elvégezni a munkám. Ma már csak 2,5 mg ot szedtem. Meddig folytassam? És hány nap után hagyjam abba végleg?

2020. júl. 6. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, de szedem. A mellékhatások előbb-utóbb elmúlnak. Nem vagyok hajlandó egy g**i munkáltató kedvéért se kockára tenni az egészségemet. Az orvos 11 évig tanult, azért írta fel, mert kell.
2020. júl. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orvos nélkül nem szabad elhagyni, orvossal megbeszélve lehet csak leépíteni az adagot.
2020. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Persze orvossal, de igazából ő mit tud csinálni? Azt fogja mondani h csökkentsem az adagot.

Tegyük fel mondom nem vagyok hajlandó szedni akkor úgyis azt mondja, hogy jó. Mint szakorvos persze azt szeretné ha szedném. Akár terápiás céllal 1 évig vagy ha jó akkor egy életen át. De nem jó.

2020. júl. 6. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!