Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha semmi értelme...

Mit csináljak ha semmi értelme az életemnek?

Figyelt kérdés
Már egy jó pár éve érzem így. Gyerekként is éreztem ezt, de akkor még úgy voltam vele, hogy hátha majd felnőttként jobb lesz, de nem. Ugyanúgy elutasításban részesülök, mint gyerekként. Most felnőttként hiába szeretnék párkapcsolatot, még se kellek senkinek. Hiába vannak hobbijaim, akkor is gyakran gondolok arra, hogy nem szeretnék egyedül maradni, félek a magánytól.
2020. júl. 7. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk adj neki értelmet?! Ha nem szereted magad, akkor más sem fog. Nincs önbizalmad, ami kívülről is látszik. Ne sirkánkozz, változz, fejlődj és találd meg önmagad.
2020. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős...viszont igyekszem tenni érte.

Nehéz a mai világban megfelelő párt találni, ehhez jó adag szerencse is szükséges. Add meg a lehetőséget rá: járj el helyekre (bár nekem ez sosem jött be, hogy parkban vagy bárhol ismerkedjek, buli helyeken meg tudjuk általában, hogy milyen alakok vannak, nehéz normálisat kifogni), viszont nekem bejöttek a társkeresők. Bármennyire is gáz, de ez az igazság, igen vigyázni kell, igen legyél óvatos stb...de saját tapasztalat: ki lehet fogni normálisakat. Onnantól kezdve mindent hoz magától a dolog, közös kirándulások, programok, közös tervek....bennem ez tartja az erőt. Sokkal jobb, ha van egy társad, hiszen vissza tud húzni, értelmet tud adni dolgoknak, van remény az egészben. Viszont ha az ember egyedül van, nem csodálom, hogy így érez, mint mondjuk te. Egy kis háziállat is sokat tud segíteni az ember kedélyén.

2020. júl. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!