Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A barátnőm megbolondult!?

A barátnőm megbolondult!?

Figyelt kérdés

1-2 hónapja teljesen kifordult magából. Mindig is egy kedves tisztelet tudó lány volt de az utóbbi időben eléggé tulzasba esett. Mindenert bocsanatot ker, ha lat valami kedvezmenyes kupont vagy valamit a neten mindenkinek körbe küldi(nem csak a baratainak hanem minden ismerosenek szinte) es bocsánatot kér hogy nem küldte el hamarabb. Mindenkivel probal túlságosan is joba lenni es kedves lenni. Ha lat valami fotot megosztva mindig jo szorakozast kivan az adott programhoz meg akkor is ha az a program napokkal ezelott volt megtartva csak a foto most lett feltoltve. Ilyenkor általában azt irja hogy "jo szorakozast utolag is, bocsi hogy nem irtam hamarabb".

Vannak baratai, szereto csaladja van es 4 eve boldog parkapcsolatban el.. Ezert nem is ertem hogy mi lehet a baj. Próbáltunk mar vele beszelni errol de nem valtozott semmi. Mit kene tenni?



2020. júl. 11. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Önbizalomhiányos szerintem. Nem lehet, hogy a párja fölényeskedik vele? Rendesen törődik vele?

Kérdezgesd ezekről!

2020. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon lelkiismeretes a csaj, de ezzel semmi baj sincs. Nyilván kezdi érteni az élet értelmét és ezáltal kezd felnőni. Szerintem az van a fejében, hogy bármikor bekövetkezhet bármilyen haláleset és így próbál mindenkivel jó viszonyt ápolni.

Nem kell őt visszaterelgetni az ezelőtti életéhez, ha neki így rendben vannak a dolgok. 18/L

2020. júl. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!