Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha valaki most írt...

Mit tegyek ha valaki most írt rám hogy kiugrik az erkélyről?

Figyelt kérdés
Itt kértek segítséget. Válaszolgattunk is rendesen de az illető elzárkózik . Rám írt priviben és tulajdonképpen fenyegetőzik a erkélyről való kiugrással. Lemeredtem. Most már nekem kellene segítség.

2020. júl. 12. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, semmit nem tudsz róla. Örül, hogy van közönsége és produkálja magát, esetleg magában röhög, hogy jól megszívatott.
2020. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy hanyadikon lakik.
2020. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként komolyan: azonnal hívd fel a 112-t. Ha csak viccelt akkor valószínűleg elveszik tőle a kedvét, ha komolyan gondolta akkor megmentheted vele az életét.
2020. júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez az egész itt ezen az oldalon és most történik! Aki az öngyilkossággal fenyegetőzik ezt a kérdést tette fel: "Milyen lehetőségei vannak kinek már nincs ereje eljárni terápiára? Meg pénze se." Tényleg nem tudom hogyan és mit tegyek
2020. júl. 12. 18:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Irjad már meg neki,az erkély alatt rózsa bokrok vannak,és az nem bíztos hogy meg hal,de hogy tele lesz tüskével az tuti.

Ezek a sebek hosszú ideig,és nagyon fájdalmasan gyógyulnak .

Ne kockáztasson !

2020. júl. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnyugodtam. Az illető még javában "kioktatja" a rajta segíteni szándékozókat. Nekem tényleg segített így utólag a humorotok, köszönöm. :D
2020. júl. 12. 19:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem ezt irta: Ennyire unalmas a nyári szünet? Veled ellentétben én dolgozom holnap, úgy hogy keress a fröcsögő bandából valaki mást akit szórakoztathatsz. Mert se nem vicces amiket írsz se megbantani nem tudsz. Csak sajnalni tudlak hogy ilyen kis pöcsnek születtél. Ja és ne strapáld magad a valasszal mert letiltalak.


XDDDDD

2020. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja de ezt ugy, hogy elotte ugye nekem is eloadta magat :D szerintem valami ennel az embernel nagyon nem oke, azt se tudja mit akarxD
2020. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Latod kerdezo: ha annyira ongyilkos akarna lenni akkor nem irta volna, h holnap dolgoznia kell menni :D
2020. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm hogy írtál. Sajnálom hogy Téged is "zaklatott". Mondjuk én nem is válaszoltam mert nem tudtam mit lehet ilyesmire. A "Mártírunk" viszont lubickol a szerepében azóta is.
2020. júl. 12. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!