Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy derűs, mosolygós ember...

Egy derűs, mosolygós ember lehet szorongásos vagy depressziós?

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Én mindig is derűs és mosolygós voltam, de kőkemény szorongó.
2020. júl. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
96%
Mindenkinek vannak nehezebb idoszakok az eleteben, amik megviselik. Szoval igen, lehet.
2020. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Persze hogy lehet. Attól még hogy mosolyog, kedves miért ne lehetne belül szorongásos és depis.
2020. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Viccelsz? Nekem ilyen rokonom lett öngyilkos.
2020. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na akkor ez a kérdés eldőlt. :D
2020. júl. 15. 18:23
 6/12 A kérdező kommentje:
A kérdés abból eredt, hogy rólam mindenkinek pozitív, mosolygós, derűs véleménye van.... S én belül meg is azt érzem, hogy ez nem így sugárzik, sőt, sokszor eszembe jut, hogy pfuu most mit gondolhatnak rólam, meg biztos nagyon negativnak ítélnek meg stb...
2020. júl. 15. 18:25
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Köszönjük!
2020. júl. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Persze. Rólam sem mondaná meg senki,hogy 15-20 éve depressziós vagyok .

Jól el lehet palástolni. Még azt sem mondanám feltétlenül színészkedni kell hozzá .

2020. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
El kell keserítselek, ha az érdekel: még mindig nem vagyok se szorongós, se depressziós:) Pedig már rég annak kéne lennem ugyi, amennyi energiát ebbe belefeccöltél már:D
2020. júl. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

„Egzaltált egyéniség


Egzaltált egyéniség

A szorongás és boldogság egyénisége. Váratlan reakciók jellemzik. Például más helyett kezd el örülni vagy szomorkodni. Szenvedélyesebben reagál az életre, mint mások. Ugyanolyan könnyen jut örömittas állapotba jó esemény hallatán, mint kétségbeesésbe szomorú események eredményeképpen. Szereti a zenét és a művészeteket. Jellemzi a vallás és a világnézet keresése. Erősen érzékeny a szomorú tények irányában. Például találkozás egy kóbor, megvert kutyával. Őszinte és mély elkeseredést és bánatot élhet át, feldobott, viharos szakaszokkal.”


Okey, csak gondoltam hozok egy példát, mert rögtön ez jutott eszembe.

2020. júl. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!