Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kevert depressziós, szorongáso...

Kevert depressziós, szorongásos zavarra vélemények?

Figyelt kérdés
Vagy sokat alszok,vagy keveset.Nyugtalan vagyok,ingerült,döntésképtelen,örömtelen és úgy érzem egyszerre vagyok enyhe depis álmos,de közbe meg kissé pörgött és nehezen alszok.szedek antidepit,de a hangulatstabilizálót abbahagytam egy ideje,mert totál letompított és depis fázisaim voltak.az a baj,hogy most meg jön vissza a kevert fázis. Ki mit szed erre?
2018. febr. 20. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Olanzapine Neurotoppal. 5mg Olanzapine, 900mg Neurotop
2018. febr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Miért csak az a megoldás, hogy szedsz rá valamit? Attól NEM FOG MEGOLDÓDNI a problémád. Feljben kéne végre túllépned azokon a megrázkódtatásokon, amiken keresztül mentél, vagy különden az fog halálra gázolni téged. Gondolkodj el magadba azon, hogy mi miatt lehet ez és hidd el az ember szíve mélyén tudja a választ. Ha megvan, jobban leszel.
2018. febr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem teljesen így van utolsó. A bipoláris depresszió életre szóló betegség. Nem igazán szoktak belőle meggyógyulni. Én megpróbáltam abbahagyni a gyógyszert, nem jött össze. Még rosszabbul lettem, mint előtte voltam.
2018. febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
reggel 20 mg scippa, naponta 3x 0,25 frontin, este depakine és 100 mg kventiax
2018. febr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!