Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós lennék?

Depressziós lennék?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2 hónapban nincs étvágyam 6 kg fogytam eddig

Nincs kedvem bulizni pedig régen csak úgy vadasztam hogy hova menjünk pénteken

Nincs kedvem új embereket megismerni de régen ez is más volt kb mindenre nyitott voltam

Ha a barátaimmal kell talizni mindig kitalalok valamit mert nincs kedvem erőm



2020. júl. 17. 00:15
 1/10 Tabbouleh ***** válasza:
100%
Olyasmi.
2020. júl. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Ennyitől nem feltétlenül. Lehet, hogy csak érettebb lettél, rájöttél, hogy túlsúlyos vagy, és hogy felszínes az életed, és a "barátaid" nem barátok.
2020. júl. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túlsúlyos
2020. júl. 17. 00:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat. Ha viszont úgy érzed, hogy hirtelen jött és nem igazán tudod megmondani az okát, akkor szerintem nézz be a háziorvosodhoz. Például a vashiány, vagy lányoknál hormonális problémák is okozhatnak ilyen tüneteket. Egy vérvétel ezt könnyen eldönti.
2020. júl. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnek a tünetek egészen más betegségtől is. Háziorvoshoz érdemes elmenni, és egy laborvizsgálatot kérni kezdetben
2020. júl. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pl milyen betegség?
2020. júl. 17. 09:43
 7/10 A kérdező kommentje:

Anyukám szerintem kirohogne ha ilyennel háziorvoshoz akarnék menni, ismerem mar,nem tetszene neki

16/l

2020. júl. 17. 09:45
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy röhögne ki, mondd meg anyukádnak, hogy ne beszéljen butaságokat. Tényleg sok betegségnek lehet ez a tünete, egy orvos találkozott már ilyennel. Megmondod neki, hogy nincs étvágyad, hirtelen fogytál sokat és levert vagy, tudni fogja, hogy ez nem normális dolog. Lehet cukorbetegség, pajzsmirigy-alulműködés, vérszegénység, szívritmuszavarok vagy keringési zavarok. A pajzsmirigy problémák nagyon gyakran derülnek ki a te korodban, lányként pedig vérszegénységre egyébként is hajlamos vagy. Ezektől amúgy nem kell megijedni, annyiból áll a kezelés, hogy kapsz rá gyógyszert és ennyi. Ha pedig nem találnak semmi testi jellegű problémát, akkor valószínűleg depresszió.
2020. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 andicserhalmi válasza:
Első körben ülj le egy csendes sarokba,és merengj magadban .Van e,volt e a közelmúltban olyan esemény ,aminek "köveit" a "hátizsákodban" cipeled. Ha rálelsz ilyesmire,akkor mentális a "kórság" ,akkor picit dolgoznod kell önmagadon!Ha nem tudsz ilyesmit felidézni,akkor lehet dokihoz fordulni szervi bajok végett.
2020. júl. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
8 as az anyák nem egyformák. És lehet neked segítőkész lenne vagy legalább nem rohogne kis de sajnos tényleg van olyan aki megteszi.
2020. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!