Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Borderlineok hűségesek, s...

A Borderlineok hűségesek, s "össze akarnak olvadni" a párjukkal vagy inkább nem?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy borderline megért más mentális betegeket?

2020. júl. 19. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Biztos hogy nem, mert egománok a végtelenségig.
2020. júl. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van hűséges és csalfa borderline is. Mind a kettőből ismertem személyesen is többet.

Féloldalon lehetne írni röviden, a párkapcsolathoz állásuk eltéréseiről. Majd lehet ha nem leszek ilyen zsibadt ide írom.

2020. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Saját tapasztalatom (másoké más lehet), hogy a bordik empatikus képességei gyenge. Konkrétan nem érdekli őket a maguk fájdalmán kívül, hogy mit érez a másik. Fel sem fogják mások baját, de legalábbis bagatellizálják, hogy másnak az övékénél nagyobb gondja lehet. Mindenki más háttérbe szorul mellettük.
2020. júl. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Borderline vagyok, tapasztalaim:


- Igen, van ez az egybeolvadási késztetés.

- Máskor viszont független akarok lenni. Nem csaltam meg soha senkit, nem erről van szó. Ilyenkor tényleg a nagybetűs függetlenségre, egyedüllétre vágyom.

- Minden betegséget akkor lehet megérteni, ha te tapasztaltad. Ami hasonló a borderhez, azt átérzem.

2020. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Én például empatikus vagyok. De nem is vagyok súlyos Bordenlinos szerencsére... Még a férjem sem hagyott el 8 éve vagyunk együtt. Persze sokszor mondja, hogy kirakja a szűrömet, mert nem bír tovább elviselni, de valahogy mindíg megoldjuk...
2020. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Border vagyok én is. Volt csalfa időszakom a kezelesek előtt, most a végtelenség hűséges vagyok és inkább az osszeolvadas jellemző a kapcsolatomra. Ugyanakkor ha nincs itthon pár napig, akkor is feltalalom magam, de semmi késztetés nem érzek arra hogy hűtlen legyek hozzá.

Ahhoz képest, ami korábban volt, jóval empatikusabb vagyok. Nem annyira mint egy átlagos ember, de azért alakul.

2020. júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Sziasztok!Én is valószínű az vagyok.Tegnap éjjel álmomban felmerült bennem ,hogy elveszíthetem a párom.Leizzadva ébredtem.Borderline jegyeket mutatok.Ma nem tudtam letenni a telefont mikor vele beszéltem.Soha nem csalnám meg csak hát az érzelmi vasút az működik.Borzasztó!
2020. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Border vagyok, van párom 4 éve, szerintem inkább hűséges típus, aki borderline. Ha vannak nagyon szélsőséges kirohanásai az embernek, akkor nagyobb az esélye, hogy félrelép.

Én empatikus vagyok, sosem volt dührohamom.

20/L

2020. aug. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!