Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha nincs türelme...

Mit csináljak ha nincs türelmem semmihez mióta gyerekem van?

Figyelt kérdés
Már 4 éves ovis a lányom. Én itthon vagyok és elkezdtem egy tanfolyamot mert nem találok munkát. Nincs türelmem tanulni se, sem semmi máshoz. Most kapott a lányom egy kiskutyát de mivel én vagyok itthon így nekem kell azzal is kinlódni. Frászt tudok tőle kapni mikor folyton nyöszörög meg ugrál, de utána meg bánt, hogy szegény csak velem akar lenni. Folyton ideges vagyok, hogy nem találok munkát, nem bírok már semmit nyugodtan csinálni. Sajnos a lányomhoz is egyre kevesebb a türelmem. Reggel már rosszul vagyok, hogy könyörögni kell, hogy kezdjen el öltözni stb. Férjem mondta, hogy inkább örüljek, hogy itthon vagyok élvezzem ki ezt az időt, de nem tudok nyugodtan lenni mindig idegesít valami. Ha gyógyszertárba várni kell sokat vagy bármi egyből felhúzom magam. Valami komolyabb bajom lehet vagy csak szedni kéne egy kis magnéziumot hátha javulna a helyzet? Sokat vagyok beteg is, most is megvagyok fázva. Szerintem a folyamatos stressz miatt már mindent elkapok. 28 éves nő vagyok.

#Stressz, magnézium,
2020. júl. 21. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
félsz és vissza fojtod magadba-ez miatt van.
2020. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Iratkozzatok be egy kutyasuliba. Kimozdulsz otthonról, eltereli a figyelmedet, jót tesz a kutyának és neked is.
2020. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha elmész dolgozni még rosszabb lesz, mert az időhiány miatt majd még idegesebb, türelmetlenebb leszel. Tényleg örülj, hogy otthon vagy. Legyen ebben az otthonlétben énidőd, csinálj valamit amit élvezel. Egyébként pedig ha nem múlik keress egy pszichológust, van valami mélyen ami ezt okozza.
2020. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden napi meditáció segíthet talàn.
2020. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A férjeddel milyen a kapcsolatod? Mi hiányzik? Attól bizony lehetsz állandóan feszült és nyugtalan.
2020. júl. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem túl jó, főleg az a gond, hogy szinte könyörögni kell, hogy foglalkozzon a gyerekkel ő is.
2020. júl. 31. 13:13
 7/7 anonim ***** válasza:
"Férjem mondta, hogy inkább örüljek, hogy itthon vagyok élvezzem ki ezt az időt" Te szeretnél visszamenni dolgozni. Ő nem foglalkozik a gyerekkel. Ha nem örülsz, nem tehetsz úgy, mintha örülnél. Ő mondta...
2020. aug. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!