Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvászavarom van, nem tudom...

Alvászavarom van, nem tudom mióta alig aludtam.Amiket eddig szedtem ellene, egy idő után eggyik se segít.Nem merem tovább növelni az adagot. Gyakran társul pánikszerűséggel, ha a kutyám nincs mellettem csak rosszabb. Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

2020. júl. 24. 06:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Irj kicsit többet, hány éves vagy? Munkád? Van valami ami miatt pánikolsz és negatívan hat az alvásodra, vagy csak szimplán nem vagy álmos?

Velem is volt hasonló. Szedtem én is gyógyszert, mígnem rájöttem, hogy nem mehet ez így tovább, és abbahagytam. Most úgy ahogy alszom. De messze a tökéletes alvástól, de legalább valami.

2020. júl. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem zolpidem hatoanyagu altato valt be. Regota szedem, es egy fel tabletta-5mg altalaban eleg.
2020. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az autogén tréning a legjobb, és nem mérgezed vele a májad, mint a bogyókkal.
2020. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!