Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért bírom magam rosszabbul...

Miért bírom magam rosszabbul mint pár éve?

Figyelt kérdés

24 éves koromban majd kicsattantam és a feles energiammal nem tudtam. Mit kezdeni. Hozzateszem gyógyszert szedek már lassan 8 éve szorongás miatt. Akkoriban annyira sok feles energiám volt h alig tudtam magammal mit kezdeni hiába edzettem. Most pár év múlva viszont túlságosan fáradt vagyok jól esne minden nap egy délutáni alvás is stb...

1,5 évig éjjel nappal pincerkedtem szó szerint de gondolom ennek nincs köze hozzá. A gyógyszert a hlye műszakot miatt abba hagytam mert dokihoz sem tudtam menni mert nem volt idő rá. Most viszont normál munkarendben dolgozom annyi h van egy nagyon stresszelteto főnök de kizart h emiatt nem bírom magam.... Jó lenne tudni h mitől van mert így nem jó. Hétvégén is inkább pihenek mint menjek valahova....

Hozzateszem 30 sem vagyok még csak majdnem....



2020. jún. 21. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha megengedheted pénzügyileg, kérj kb 5 nap szabit, aludd ki magad, gondolkozz, és írd ki az érzelmeid esetleg. Próbáld elengedni magad, hogy lásd amit nem veszel észre.


SEMMI ezoterikus szar nincs ebben, nekem ez vált be, hátha neked is fog. Ha gondolod egy választ dobj, érdekelne róla a véleményed, jobbulást :)

2020. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt olyan h napokig tudtam vna pihenni csak hamar elment és már a munkahelyi dolgokon járt az eszem h már megint menni kell.... Régen sem volt jobb mégis csomó feles energiám volt.
2020. jún. 21. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A főnök lehet akkor az oka. Tudsz most váltani? Meg mernéd rizikózni? Sportolj többet, figyelj oda arra mit eszel, aludj, igyál elég vizet, és próbálj meditálni.
2020. jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Spinyhért András válasza:

Válts főnököt! De legalábbis tekints rá kollégaként.


A pszichológus felkeresése nem szégyen!

Kérj segítséget a háziorvosodtól!

2020. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!