Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan szerintetek lehetséges,...

Olyan szerintetek lehetséges, hogy magánkeretek kozott dolgozó pszi olcsóbban vállal egyetemistákat?

Figyelt kérdés
Konkrétan magamat tartom fenn teljesen, és az összesporolt pénzemből fedezném a dolgot. Tart amig tart.... de 14 ezrem biztosan nincs ilyenekre, kb a fele...
2020. júl. 24. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném
2020. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Lehet találni olyat, akivel közösen egyeztek meg az árról. De egyébként mindegy egyetemnek van ingyenes pszichológusa, en pl ahhoz jartam.
2020. júl. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te rászánnád a szabadidődet, hogy szegény szülők gyerekeit privátban féláron korrepetáld? Ilyet csak közeli rokontól kérhetnél.
2020. júl. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Van ilyen. Ne csak azt ird be googlebe, h pszichologus, hanem h pszichologus diakkedvezmeny.
2020. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszát.


Hogy korrepetálnék -e valakit kedvezőbb áron ha látom, hogy fejlődni szeretne, csak pénze nincs sok, én igen, és ezt teljesen őszintén mondom, mert tudom milyen, helyzet ez.

2020. júl. 24. 17:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer korrepetáltam valakit egy évig ingyen, a felvételijéig, mert intézetben felnőtt kisebbségi volt, gondoltam hajrá, hadd tanuljon. Nem volt neki elég az ingyen óra, letarhált, ahányszor csak belefutottam. Munkát ajánlottak neki több helyen, egyiket sem fogadta el, aluljárókban koldult helyette. Mikor másnak segítettem anyagilag, hasonló rossz tapasztalataim voltak. Aki ingyen vagy olcsón kap valamit, az úgy érzi, azért kapja, mert ő olyan klassz, hogy jár neki. De te biztosan kivétel vagy.
2020. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy ilyen rossz tapasztalataid vannak, és igy visszaélt valaki a jóindulatoddal....olvasni is rossz volt.
2020. júl. 24. 18:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a fészen is kiírhatnád, hogy milyen szakemberre volna szükséged, és mennyit tudsz rászánni. Azt nagyon sokan olvassák, és biztosan akad, akinek már nincs szüksége nagyobb pluszjövedelemre. A kerületi fórumunkban gyakori kiírás, hogy valamilyen szakmunkára van szükség, de nem tudnak érte sokat fizetni, szokott akadni, aki megcsinálja.
2020. júl. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A búra.hu oldalon állítólag lehet szakembert találni, rengetegféle problémával írnak oda emberek.
2020. júl. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rövid u-val, bocs. bura.hu
2020. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!