Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon ideges vagyok, szét...

Nagyon ideges vagyok, szét tudnám verni az egész házat?

Figyelt kérdés
Mit csináljak ha egyszerűen annyira feszült vagyok a mindennapok miatt, depressziós vagyok, pánikbeteg, refluxos, hipohonder, állandóan be képzelem a betegségeket. Ma befagyott a gépem, 2szer is, elkezdtem a monitort leköpni hogy mekkora egy **** aztán meg ordítottam a monitorral teli torokból, hála az égnek van egy felfújható boxzsákom, amit addig vertem hogy kilyukadt az egész. (A tájékoztató szerint profi boxolók püfölték szét órákon keresztül, és semmi baja sem szabadna lennie) ebből is látszik hogy milyen ideges vagyok. Ütöttem bele kb 5 akkorát hogy szétdurrant. Aztán meg levetettem magamat a földre és elkezdtem ordítani, remegni, teljesen megbolondultam, 16 évesen. Na most mit csináljak?

2020. júl. 25. 14:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha én családtag vagy szomszéd lennék, ha ez így szóról szóra igaz én vagy a rendőröket, de inkább a mentőt kihívtam volna. Szóval anyád reakciója érdekes, vagy már megszokta?


Amúgy a jelen sztoritól eltekintve is el kellene látogatnod egy orvoshoz.

2020. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Lany vagy? Szerintem szexualis feszultseg is osszeadodik ezzel. Persze fiu is lehetsz, csak azert jellemzoen az a resze el van intezve.
2020. júl. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy elmebeteg valami bánt ami nem a monitorod ettől van a feszültség. De ezt nem tudjuk kitalálni mert nem ismerünk. Gondold végig mi dühít igazán mi az a probléma amit nem tudaz megoldani az életedben ami miatt tehetetlenséget érzel és dühít a dolog. Azzal kéne valamit kezdeni és venni evy új boxzsákot. Ezek az érzések mindenknel előfordulnak. Más magába folytja ezért tűnik normálisabbnak. De hosszútágon nem teszi jól mert felőröl belülről. Jobb ha kijön :)
2020. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!