Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A nárcisztikus férfi így hogy...

A nárcisztikus férfi így hogy párkapcsolatom lett már nem fog keresni ugye? A nárcisztikusok csak a szinglikre hajtanak?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt ismerkedtem egy sráccal, akiről hamar kiderült, hogy nárcisztikus. Fellázadtam ellene, ami nem tetszett neki és ignorált. Persze előtte hülye módon bedőltem neki és dróton rángatott. Igazából ő ignorált engem miután felelősségre vontam a cselekedeteiért. Azóta nem keres szerencsére. Azóta lett egy párkapcsolatom is.A posztom arra irányul, hogy teljesen biztos ugye hogy nem fog már keresni?
2020. júl. 26. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is volt nárcisztikus:D Tudnád a különbséget ha az lenne:D
2020. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A bajok inkább a te fejedben vannak, azt a fiút már akkor sem érdekelted igazán. Talán ez zavar, és okozza, hogy még mindig vele foglalkozol.
2020. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Csupa felcimkézett ember. Azért van olyan akit a nevén szólítasz? Dolgozd fel, hogy nem érdekelsz egy hímet, biztos lesz még ilyen. Főleg ezzel a stílussal.

Egy "szingli"

2020. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
A nárcisztikus egész mást takar, szerencsére ez a fiú nem volt az, és sose akard megtudni mit is jelent ez igazából. Ilyen ember mellett nőttem fel.
2020. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Ebből nem derül ki, hogy nárcisztikus. Végtelenül felháborító, hogy boldog boldogtalan ezekkel a szavakkal dobálózik. Honnan a pcsából feltételezed, hogy nárcisztikus netán orvos vagy vagy kiolvastad egy női magazinból?

Ha viszont ennyire diagnózist akarsz online mondhatok neked, ha az exed nárci volt, akkor te valószínűleg Kodependens vagy Borderline vagy ..ettől most biztos helyére kerülnek a dolgok a fejedben. Ja nem!

Olyan már nem is létezik, hogy egyszerűen nem érdekled.

"Azóta nem is keres szerencsére". De erről kiírsz egy kérdést? Butuska vagy hiába használsz idegen szavakat átlátszó vagy, mint egy üveg.

2020. júl. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogyis.
2020. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!