Mien bajom van?

Figyelt kérdés
Már kis gyerekkoromba is az volt hogy elképzeltem magam híres emberek bőrébe legyen az focista, énekes. És ez mindig valtakozott. Akkoriban betudtam ezt annak hogy kis gyerek vagyok de ez máig így van. Elképzelem magam egy ember bőrébe és van egy kis világom ahol élem ezt az életet. Nem úgy kell elképzelni hogy 0-24 ezt csinálom, tudok saját magamról hogy kivagyok. El tudom választani ezt a két személyiséget. De ez mitől lehet? Vagy mi lehet? Igazából utálom magam úgy ahogy vagyok. Nincs önbizalmam. Ez lehet az oka? Más bőrébe kell képzelem magam hogy jól érezzem magam?
2020. júl. 27. 04:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Csak mostanában egyre többet rúgózom ezen. És már kutakodtam mindenhol és nem találok semmit. Valami személyiségzavar lehet?
2020. júl. 27. 04:30
 2/4 anonim ***** válasza:
A maladaptív álmodozás nevű jelenségnek nézz utána. Én arra tippelek.
2020. júl. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.
2020. júl. 27. 06:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Íen bajod van.
2020. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!