Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális gondjaim vannak,nem...

Mentális gondjaim vannak,nem kapok lelki támogatást.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég döntöttem el azon,hogy szeretnék változtatni magamon.Nem látom az élet értelmét,az általam szívesen csinált dolgokat se élvezem már,egész nap fáradt vagyok,általában nem érzem magam sehogy,csak egy leírhatatlan belső fájdalmat érzek.Semmi motivációm nincs az élet által megkövetelt dolgok megtételére,és nem tudok magamnak elképzelni semmiféle lehetséges jövőt.Pszichológust szeretnék felkeresni terápiára,pszichiátert pedig esetleges gyógyszeres kezelésre.Mivel még otthon élek,megemlítettem a szüleimnek.Az egyikük a "a gyógyszerektől csak élettelen leszel,nem kell az neked,olvass könyveket erről" szöveget mondja,a másikuk a "pedig mi mindent megadtunk,mindened megvan,nincs semmi bajod" félét.Mondtam nekik hogy mindenképpen szeretnék elkezdeni kezelést,de próbálnak lebeszélni róla.Nem gondoltam hogy teljesen egyet fognak velem érteni,de csalódtam abban hogy nem támogatnak e téren.Valamit tudok tenni az ellen hogy ez változzon?Érdemes elkezdeni?Szükségem van szakemberre,mivel teljesen egyedül nincs erőm változtatni magamon.
2020. júl. 29. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Szia, teljesen megertelek, az eletem teljesen hasonlo, annyi kulombseggel h mar regen nem a szuleimmel elek...Nekem is a lelki problemakkal vannak gondjaim, teljesen egyedul erzem magamat...Egyszeruen ugy erzem, semmi nem sikerul...Felek a jovotol ugy erzem.
2020. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szüleidnek van igaza, semmivel sem lesz jobb ha elmész kezeltetni magad, maximum tönkretesznek gyógyszerekkel, elég könnyű 1-1 ilyen kezelés után pl gyógyszerfüggővé válni!
2020. júl. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Valamikor igenis kell gyogyszer. Komoly problemat nem lehet kamilla teaval kezelni!
2020. júl. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4%
Pszichoterápia rendben van. Gyógyszer nem kell!
2020. aug. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!